Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 10:14
Reakce na Pavlena:

brrr Mohučanka hahaha. stejně, jako když se kámošky (molekulární bioložka) zeptají: a to DNA se nezobrazí po potření tou růžovou vodičkou...? vždyť v té kriminálce to tak bylo..!!!

Jojo, toto miluju :)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 10:59

brrr to jsem cela ja :D posledni mesic frurt litam nekde po lesich nebo horach, takze furt jen v perovy bunde a okopanejch jakozetimberlandech. tak jsem si vcera rikala, ze jdu na tiskovku mesta, tak se konecne vyfiknu. nalesteny podpatecky, elegantni kabat... a odtamtud jsem jela do lesnicky skolky. jsem si to predstavovala, ze budu chodit nekde jako v zahradnictvi ve skleniku po chodnickach... no... jeli jsme do lesa :D jeste ze mrzlo a po tom blate se dalo docela chodit :D pan se navic tak ovladl, ze ani nezvedal oboci :D zejtra me ceka vylet na sneznicich

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 11:38

razorblade tvoja práca je vlastne šport 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 11:44

Janulik03 nekdy jo. ale ja spis takhle jezdim, ometam kolem lidi, co delaj neco zajimavyho a debilne se jich ptam :D 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 11:48

razorblade a ja by som ta rada videla v nejakej reportáži

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 12:40

razorblade Mi je jasné, že toho mají v jeden den víc, ať jsou v čem chtějí být, ale hlavně, ať se pak hlasitě a blbě nediví

Na druhou stranu bývají vtipné ty delegace (třeba investor, atd.) co přijedou a všichni vytáhnou ty fungl nové gumáky.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 12:48

brrr babis ve zlutejch gumakach, to byl nezpomenutelnej pocit

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 12:51

brrr Ale jsou připraveni.   

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 12:58

Bledule Oni pak chudáci fásnou ještě vestičky a helmičky, ať si neublíží a vypadá to takhle:

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 12:59

brrr já tě vidim

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:00

razorblade Na jednu stranu bych to chtěla vidět na vlastní oči, na druhou stranu, zaplať pánbůh, že nehrozí, že se mi to stane (mj. trpím nezvladatelnými záchvaty smíchu ).

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:02

Potrefenáhusa Jojo, otužilec (tehda jsem zmrzla fest). Ale jsi dobrá, žes mě identifikovala, jsem tam jak trpaslíček.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:06

brrr Ty pracuješ na Laubech? 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:08

brrr  V těch šortkách? 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:11

a ty vesticky pak razorblade krade a vozi je v aute :D uz mam asi tri ruzny stavebni firmy :D

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:11

Bledule Jo a jo. Ale skončilo to už loni před prázdninama.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:13

razorblade  S takovou vám za chvíli začnu kontrolovat i kapsy

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:21

brrr Představují si,  že v těch sklepech  muselo po obyvatelích zůstat spoustu věcí . Našli jste  něco zajímavého?  Asi hlavně architekturu.  

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 13:34

Bledule Ty domy se bouraly po roce 1964, takže takové chuťovky jako kostry od kola, lopaty, uhlí, rozbité hrnce a hlavně prázdné lahve ( v domech nad sklepy byly většinou hospody). Spoustu stavebních článků, které se tam dostaly, když ty sklepy zasypávali tou stavební sutí. V nepodsklepených částech se dochovaly archeologické terény, většinou šlo o zásypy původních středověkých suterénů. A tam byla taková klasika související s provozem domácnosti: keramické střepy, nějaké železné předměty (hřebíky, podkovy), keramické hračky, přesleny (doma se předlo), drobné předměty z barevných kovů (nášivky,...). Všechno předběžne poslední třetina 13. století až 1. pol. 15. Mladší vrstvy tam chyběly, buď je odstranili v těch 60. letech během sanace nebo někdy dřív. Nejstarší části těch kamenných sklepů, co tam byly a částečně ještě jdou vidět, jsou z 2. poloviny 15. století.

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 01. února 2019 09:04

Dneska na me vyskocil na fb clanek o chrtech galgo ve Španělsku. Udelalo se mi regulerne zle a to jsem si nepustila ani videa, to bych nedala, na nic takoveho nekoukam nikdy. Lidi jsou ksindl, o Španělech s jejich bycimi zápasy nema asi nikdo valné mínění tedy ve vztahu ke zviratum, ale tohle mi dorazilo