Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 19. dubna 2020 12:20

Sweet Potato aha, dik za info

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 10:28

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 12:26

barbucha  teda ty mne dneska davas!

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 12:43

viktorka_od splavu 

To je snad nejlepší, co jsem k tématu viděla

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 14:25
Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 20:15

Máme asi 20 metrů od baráku lesík. Sousedi, kteří mezi lesíkem a svým barákem mají kus louky, se rozhodli, že si udělají oheň přímo v lese. Nepršelo už nás už nejmíň měsíc, vše je na troud suché. Podle řevu a sudu piva jsou už ožralí jak zákon káže. Přemýšlím, jestli mám zavolat hasiče rovnou nebo sledovat, kdy začne hořet les.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 20:25

Alena_In no ty jo.. to už bych se bála

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 20:49

Alena_In ježiš to sou dementi..

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 20:56

Pořád chodím k oknu je sledovat. Jednou si na své zahradě pomáhal k lepšímu hoření benzínem, tak kdyby je to napadlo, volám rovnou i policajty. 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 03. května 2020 16:25

Tohle A to jsem dopoledne s nadšením koukala na Bártu jak zachraňujou orlosupy někde v Andalusii...

Offline Friga
Avatar
2078 příspěvků moje polička 03. května 2020 16:55

andulka01 Tohle traveni zvirat je hrozny! Uplne me to rozcililo Je to tak odpornej cin!

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 04. května 2020 03:35

andulka01 to je strašné

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 07. května 2020 22:34

andulka01 Z některých lidí mi je regulérně na zvracení. To musí být takovej ubožák

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 27. května 2020 13:03

Poslední dny fakt stojí za ho...no.

Spadla jsem z kola, při sešupu z kopce v lese se mi sesmeklo po mokré větvi, mám naražené koleno, kyčel a loket, naštěstí levé a naštěstí se kolu nic nestalo.

Můj bývalý milenec se zabil na rogale. Vždycky machroval víc, než bylo zdrávo, ale stejně jsem to obrečela.

A včera jsem potkala svou první lásku a vzteky jsem doběla ještě teď. Jako jo, věděla jsem, že si svůj luxusní život, který mi tak rád předhazoval, zpackal, ale netušila jsem, jak moc. V devadesátkách se mu dařilo, tak si pořídil reprezentativní manželku, děti, milenku i barák, pak začal pracovní tlak řešit alkoholem a možná i něčím jiným, přišel o manželku, milenku, skvělou práci i barák, zůstala mu jen hypotéka a sebevědomí. Včera jsem potkala sešlého pána s pivním dechem, vlekoucího dvě igelitky, který po mě začal štěkat, že za jeho zkurvený život můžou jen takové čubky jako jsem já. Ani špetka sebereflexe, ještě teď mi ta nenávist rezonuje v hlavě.

Díky za odložení, vím, že zas bude líp.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 27. května 2020 13:32

Alena_In Prvni se zahoji, to druhe je smutne, ale preboli to, a to treti nestoji za jedinoi myslenku pokud to neni fuck off....

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 27. května 2020 15:10

nolita Díky moc. Dnes jsem si aspoň uvědomila, jak jsem kdysi byla mladá a blbá. Po všech těch citových karambolech mám už 20 let toho nejlepšího chlapa na světě (aspoň pro mě), který mě respektuje a se kterým mě to pořád baví.

A na kolo si aspoň můžu koupit nové oblečení.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 27. května 2020 16:18

Radnice P-2 ve spolupráci s provozovatelem zařízla poslední alternativní projekt na Náplavce, A-void gallery. Co tam bude pod vedením města? Třeba další obří expozice ala Karel Gott? Nebo ryze prodejní Nike? Z kobek a lodí vyhnali ty, kteří Náplavku postavili na nohy.
Už není Bike Azyl, Tajemství radši skoro nepořádá koncerty, A-void nuceně končí k 31/5. Ale zato tam zůstane třeba Morgan, nejhlučnější bar v okolí. Budou tam prázné designové kobky, obrlodě s jídlem ze stánku a unipivem. Hm.

Díky dramaturgii A-void jsem poznala bezva kapely, nebo se připomněly ty z dávna. Pořádali autorská čtení, přes zimu stavěli saunu. Přiznám se, ten rezatý "vrak" mi dost přirostl k srdci.
A strašně mě to sere, z Náplavky se stane další komerční zóna s uřvanými cizinci. Jsem zvědavá, zda se to bude líbit těm "residentům stěžovatelům". Já jsem totiž bývalý rezident a sleduji jak se mění skladba návštěvníků a i ten hlukot...

Offline mitford sister
Avatar
1701 příspěvků moje polička 27. května 2020 16:44

andulka01 to mě moc mrzí. taky jsem tam ráda zašla na koncert, měli dobrou dramaturgii a vůbec tam bylo fajn :/ a právě se mi líbilo, jak je to rezatý

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 27. května 2020 17:56

andulka01 Coze? Tam jsme se sambem hrozne radi chodili, taky ten vrak milujem, jsme si planovali, ze skonci detskej masakr, tak si vyjdeme.

A proc skoncil bike-azyl?

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 27. května 2020 20:44

Alena_In uff, teda. Ale teď si můžeš pískat a to je fajn