Evaeva jo, to je známo už déle.
Já jsem teda před Vánocemi četla jiný preprint,že ta třetí dávka u rekonvalescentu už velký smysl nemá a ty protilátky zklesaji zpět k tu úroveň třech dávek. těžko říct.
Evaeva jo, to je známo už déle.
Já jsem teda před Vánocemi četla jiný preprint,že ta třetí dávka u rekonvalescentu už velký smysl nemá a ty protilátky zklesaji zpět k tu úroveň třech dávek. těžko říct.
continuity koukám, že na mě ještě nemají obrázek ![]()
covid - 3x očkovaní - covid
Paris ty jseš nesmrtelná ![]()
Já jsem právě zjistila, že do Rakouska na lyže se nepodíváme.
continuity Jak to?
No, představovala jsem si to teď lépe. Pozitivní PCR jsem měla v neděli a zítra to nevypadá na ukončení izolace. Pořád mě bolí hlava, klouby (kyčle) a je mně blbě od žaludku. Ale ano, je to lepší než poprvé... to jsem měla příznaků daleko víc.
Dcera a manžel tím opět proběhli rychle. Dcera 1 den ucpaný nos, 1 den nevolnost. Manžel 1 den bolest břicha a 2x se ráno probudil totálně propocený.
brrr Rakousko od 1.2. nějak mění podmínky. Ještě to není úplně jasné, ale zkrátili platnost očkovacího certifikátu na 180 dní (pro přístup k ubytovacích službám a lanovkam). Museli bychom na všichni booster, což bych asi zkouška, ale starší dítě ho nedostane a muselo by se testovat, ale PCR platí 72 hodin. No uvidíme, nějak se to vyvrbí.
Nevim, kam s tím, bylo to částečně o omikronu a taky jsme řešili, proč si lidi Omicron přeformátovávají na rymicku, tak to dám sem.
Kulveitova odpověď na Kasikuv článek na seznamu ( odkaz je v diskuzi). Ten článek není zas tak objevný, už na to téma psal a je docela dlouhý. Ale Kulveita prostě žeru, ten chlap mě pokaždé překvapí. ( Příjemně). Vůbec, celá další diskuze na jeho blogu je velice poučná.
Dcera je v karanténě, měla kontakt ve škole. Nevíte, jak je to teď s PCR po kontaktu, kdy se má chodit? Že bych ji rezervovala čas na PCR. Instrukce nám ještě nepřišly.
Lamicka Na test nemusi, pokud nema priznaky, nasledujicich 5 dni ma nosit respirator. Podrobnosti tady https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/byl-jsem-identifikovan-jako-rizikovy-kontakt
Taky mam jedno mlade v karantene, tak mi na to prisel odkaz a uz se to resilo i s nekym v praci.
mirajo Děkuji
Na test ji vezmu, ať to víme, navíc má mít příští týden 2. dávku...
continuity Tyjo, jsem marná, to bych si snad musela vytisknout a číst jak skripta, s tužkou a možná i slovníkem.
EDITH4B teď mi říkala kamarádka, že syn a jeho třída má být v karanténě od pondělí 17., teď je informovali...
Lamicka a proto si myslim, ze by je meli posilat reditele skol. Mozna by to bylo pruznejsi.
Doufam,ze je neposlal po tom tydnu reditel, ten snad vedel, ze ma nakazeneho ucitele
Lamicka Dcera je v karantene taky jen dnes a zitra
Ma rymu, tak na testu byla a je negativni. Na rozdil od kontaktu, kteremu nic neni a je pozitivni![]()
Lamicka Pořád platí 5.-7. den. Pokud nemá příznaky, tak bych si to naplánovala nějak před tou druhou dávkou, protože to, že ho nemá teď, neznamená, že ho ještě nechytí. :-/
999 To máš fakt smůlu, neteř teď vytrasovali poslední den karantény, taky ti to tak mohlo vyjít. :-) Já myslela, že už se prakticky ani netrasuje!!
Candance Reditele to musi mit strasne slozity, momentalne tolik ucitelu doma, ze je boj zajistit vubec vyuku. Nedavno jsem nekde cetla, ze nejaka skola chtela po hygiene zavrit a bylo jim receno, ze dokud maji dostatek kucharek a uklizecek, ze nene. Ze je muzou poslat deti ve tride hlidat![]()
Garfie Jsem venku :-). Stačilo asi 60 telefonátů, pár e-mailů, spousta dokládání... hlavně, že to klaplo, byl to nějaký renonc.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.