Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:39

razorblade jo, to je druhá věc, taky mám 39 a ty jsou první pryč. Když je zima už v plném proudu, tak tahle velikost už je bez šance.

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:46

razorblade já mám 41-42 a mám pocit že nemají vůbec nic , eshopy to jistí, ale je to  votrava vracet a tak. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:03

Pinot Noir nene, prvni jsou pryc 38!

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:04

Lamicka A nebo 36. To je zas moje zkušenost.

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:06

Lamicka nene, 38 tam vždycky je a vždycky si je zkusím, co kdyby náhodou... A prd, vždycky mě tlačí

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:09

Pinot Noir Vždycky tam je 37 a 39, jen 38 ne!

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:12

Karja Ty jsi vzorná matka!!! Já se přiznám, že peníze, co dostaly děti třeba od tchánů jsme vždycky stopili a utratili!  Teď co jsou starší už to bohužel nejde tak snadno, letos o prázdninách jim dokonce tchýně dala každému sto eur se slovy "letos jsem vám nekoupila nic na sebe, tak to máte na oblečení do školy" a stejně se mi to z nich nepodařilo dostat (teda od mladšího jo).

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:26

Pinot Noir když je zima v plném proudu, už zimní boty (věci) nejsou vůbec, mi přijde. Když se ti v lednu rozpadnou boty, máš smůlu. Což je fakt super třeba u dětí, které prostě vyrostou.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:26

Pinot Noir když je zima v plném proudu, už zimní boty (věci) nejsou vůbec, mi přijde. Když se ti v lednu rozpadnou boty, máš smůlu. Což je fakt super třeba u dětí, které prostě vyrostou.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:48

Lamicka Sweet Potato Tak to teda nene, v pátek jsem vlítla do CCC a u všeho, co jsem si chtěla zkusit 39 nebyly! Už teď!

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:09

Pinot Noir JankaM Lamicka Sweet Potato 

Už toho nechte! 35 nejsou nikdy, a když náhodou jsou, tak jsou stejně velký

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:30

Sweet Potato To teda ani náhodou, kdykoliv se mi nějaké boty líbí, 37 není

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:39

Řekni, kde ty boty jsou, co se s nima mohlo stat...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:51

Ona ani ta moje 40 moc nebývá

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 18:01
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:14
Reakce na rozarka:

Lamicka A nebo 36. To je zas moje zkušenost.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:21

dynda Už toho nechte! 35 nejsou nikdy, a když náhodou jsou, tak jsou stejně velký 

Vyprávěla mi kdysi starší kolegyně, měla 35 velikost, boty kupovala v dětským a manžel ji k nim vyráběl podpatky z hokejových puků.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:29

rozarka tyhle okrajové velikosti, to musí být fakt peklo.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:37

rozarka nene

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:47
Reakce na Sweet Potato:

Pinot Noir Vždycky tam je 37 a 39, jen 38 ne!

​Nelži! 37 nikdy nikde neni!!