Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2021 09:41

continuity no u nás Etam už skončil a já si tam kupovala infantilní plyšová pyžamka a měkkoučký bačkůrky

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 09:49

Antje já si vzala xl. Ale L by mi už asi stačilo. 

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2021 09:58

Dadoo dekuju a promin, ja si poradne neprecetla co jsi psala.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 09:59

Antje v pohodě, o nic nejde přece

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:09

Maureen U nás už taky neotevřel.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:10

Sweet Potato sbohem pyžamka s ouškama

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:42

Maureen to abych si honem šla něco koupit. Jejich hedvábné kalhoty a tílka tahám furt. 

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:45

Catherinne a jsou ještě někde otevření?

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:55

continuity no to netuším

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:29

continuity Škoda, sice v Brně v Olympii jsem tam předtím nic nekoupila, ale teď jsem jejich podprsenky objevila na About You, a takové ty z lehoučké síťoviny s kosticemi jsou na léto úplně boží, nechápu, jak jsem bez nich mohla existovat ????

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:33

continuity Maureen Sweet Potato 

Tak jsem vybrakovala Etam na Zalando

(kdybych mohla běhat, tak tady neležím a neutrácím)

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2021 21:59

Catherinne no ale tak to ovšem není proč litovat,ze neběháš...krásné nákupy-ber to jako náplast na bolístky

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 22:34

Hwi

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 22:36

Mha Verveine Cedrat - zítra si pro ni jdu a jsem velmi zvědá :-). Ovečka, no .

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 02. srpna 2021 07:32

whiskas

Vítej do party, béé.

Teď se mi osvědčila, byla jsem na koncertě ve velmi vydychanem sále, a potom další hodinku ve sklepeních, změnu teplotu snesla velmi dobře. Výdrž asi 4 hodiny. 

Offline Hwi
Avatar
741 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 08:18

Sweet Potato 0zero7 Moc díky :) 

Catherinne Překazil Ti to ten pád, viď? Moc držím palce, ať jsi brzo v pořádku! 

continuity Na Národní třídě mi ten výběr nepřišel špatný, já se tam dokonce možná zkusím ještě po nějaké době stavit, hádám, že toho zboží budou mít naskladněno mraky. Etam by mě teda taky mrzel... :/

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 08:27

Hwi jo, přesně, plán byl dopoledne velký běh, odpoledne velké nákupy.  

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 14:49

Mha Díky, to zní dobře, už se na ni moc těším . Ale musím vyzvednutí odložit až na zítra. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 14:53

Hwi Tak jsem to dnes na Národní prošla, do oka mi padla jen jedna pánská košile, ale pořád doplňují, tak to příležitostně zase zkontroluju.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 15:47

Týden ubytování v Chorvatsku. Nevydržela jsem s nervama na nějaký last minute. Stejně by mi do letadla nevzali ploutev, tak aspoň můžeme mít i kola a naprostou volnost. Velmi opatrně se těším (většinou, když udělám nějaký větší nákup pro radost, přijde nějaký průser).