Kto tu písal minule o tej appke na spoznávanie kvetov? Neviem ju nájsť. ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Biely kvet Hledej PlantNet
Kuk! Jsme trochu napřed, no..

bram fantazie...
bram já už chci taky :-)
eM Ďakujem.
bram Krásna!![]()
martek01 supeeer
a veru krasne
Potrefenáhusa co ti mas za lopuchy za tulipanmi? Potrebujem to? ![]()
bram jeeeej ![]()
bram ta je ![]()
Jabloň. A další.




Potrefenáhusa co ti mas za lopuchy za tulipanmi? Potrebujem to?
možná jo? Je to dost odolný, ale stahujou se do toho hlemýždi ve velkým...zas člověk ví, kam je má jít posbirat...ale nevim, jak se to jmenuje

Potrefenáhusa Bergenie? Kvete brzo na jare a ma hrozny růžových květů?
Potrefenáhusa Bohyška, mám žíhanou, řezaná dlouho vydrží ve váze.
černá káva to by mohlo bejt

Kan Bohysku máme vedle, a ta teprv roste

Potrefenáhusa To je ona![]()
Potrefenáhusa Bergénie, určitě.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

