Jj, také doporučuju vzít všechny jmenované vůně. Obě verze Lyricu jsou skvělé.
Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?
"Máš pravdu, že vůně růží obecně je spíš ženská záležitost...."
V našem kulturním to tak je a je to škoda. V arabském světě se muži vůněmi s výraznou růží polévají rádi.![]()
Ano, je to tak. V arabském světě muži růže nosí a velmi jim sluší ![]()
Souhlasím s Martulou a domenicou, brala bych všech pět. Mezi dámským a pánským Lyricem zase až takový rozdíl není. Lyric Man na pánskou stranu kloní jen muškátový oříšek, že vyzní kořenitěji a je kapku živočišnější, ale na tvojí kůži ty rozdíly možná budou ještě zanedbatelnější.
Jmenované čtyři vůně určitě ano a klidně bych k nim přidala i Ubar. Na manželovi voní skvěle, občas mi na flakon chodí.
To je ale lumpík
A na kterou mu chodíš ty, Marti???![]()
Vzhledem k tomu, že ani jednu z tebou vybraných nemusím:), věřím, že budou i pro muže![]()
Ad extrait BR540: po prvním zkoušení mám pocit, že jsou s EdP skoro stejné, ale večer porovnám jednu s druhou a ono se ukáže...
![]()
![]()
Chodím mu na Cuir Cuba Intense
Myslila jsem si to:) Proto jsi ji taky tak obětavě sehnala, že? Musím ji někdy vyzkoušet, abych viděla, zda Aventus pro mého muže může něco nahradit![]()
Costarela (Carner Barcelona),
minimalistická, zajímavá a netuctová.
Dřevěné prkénko, na něm nakrájené plátky citrónu, limetky a k tomu špetka šafránu a koktejl je za chvíli hotový. Postavíme si ho k dřevěnému lehátku, líné sluneční paprsky začínají prohřívat písečnou pláž. Posadíme se na něj, zavrtáme nohy do teplého písku ... vnímáme jeho vůni ( je hodně zřetelná) a vítr přináší vlahý, čerstvý a jen jemně slaný vzduch od moře.
A je nám dobře.

Ad extrait BR540: po prvním zkoušení mám pocit, že jsou s EdP skoro stejné, ale večer porovnám jednu s druhou a ono se ukáže...
Už ti vzorky dorazily? Kdo ti je, prosím, doručoval?
Já objednávala v ponděl, tak jsem čekala normální tu jejich obyčejnou poštu (Lettre Prioritaire), jenže v úterý přišlo sledovací číslo, že prý ty čtyři vzorky poslali jako balík
a teprve dnes mi opustil území Francie
.
Těší mě, že Costarelu vnímáme podobně
.
Nene,Wendy, dostala jsem jen extrait dárkem:) Dnes zásilka dorazí kolem poledne, tak pak písnu:)
Aha, takže ti ji bude doručovvat DPD? U mě to na ně vzhledem k tomu, že to poslali jako colissimo, vypadá, ale zřejmě nejdřív v pondělí
. Dneska ji mám teprve v Německu.
Kdyby to poslali tou obyčejnou poštou, už bych ji určitě bývala měla ve schránce
.
Dyk i to poštovný pro ně musí takhle vycházet strašně draho nebo minimálně v ceně těch vzorků, že z nich nic takhle nemaj
.
Posílají to bohužel Colissimo/DPD, mně ta zásilka šla 10 dní![]()
Uch
.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
