Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline alibi blogger
Avatar
4208 příspěvků moje polička 24. listopadu 2020 11:37

Korsičanka u ikey doporučuju zalogovat se tam a zadat to těsně po půlnoci, teď mají vyčerpaný počet objednávek, teď s tím taky bojuju. vyzvednout přímo tam ale budeš moct až za několik dní. dopravu nedoporučuju,  je tam mega drahá

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 24. listopadu 2020 11:39

alibi Díky moc, Li Mně se to navíc zadrhlo na zalogování. Zkusím znovu:)

Offline Tana1112
Avatar
303 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 06:00

Prosím o radu: dá se vzít Eau de Soleil Blanc (Tom Ford) naslepo?

Offline blackviolet
Avatar
3467 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 09:13

Tana1112 Jestli máš ráda svěží citrusové kolínské a vůni krému na opalování, tak ano. Je pěkná.

Offline andry spravce
Avatar
2955 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 09:27

Tana1112 no, je v tom kokos a je v tom neroli, tak podle vztahu k temto slozkam asi. Uplne univerzalni se mi nezda.

Offline Tana1112
Avatar
303 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 09:31

blackviolet andry Děkuji :-). No... jako "svěží kolínskou" zrovna nemusím. Asi počkám na otevření Douglasu a vyzkouším ještě  Soleil Blanc edp...

Offline andry spravce
Avatar
2955 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 09:37

Tana1112 pokud ti jde o tu tropickou cast, tak spis Soleil Blanc edp, tomuhle chybi ta plnost, sytost. Trochu jako kokosova voda - cekas kdo vi proc, ze to bude jak mliko, ale ono je to svezi a jen lehce sladky :)

Offline jerry
Avatar
11141 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 13:11
Reakce na Tana1112:

Prosím o radu: dá se vzít Eau de Soleil Blanc (Tom Ford) naslepo?

Raději ne.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 17:35

alibi Jdu asi s křížkem po funuse, ale já si z Ikey objednavala před týdnem, cena za dopravu srovnatelná s poštou a druhy den doma. V souvislosti s covidem se i Ikea přizpůsobila. Kšeft je kšeft.

Offline alibi blogger
Avatar
4208 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 19:08

rozarka mě se od té doby nepodařilo dokončit (pro velký zájem) dokončit objednávku, a že jsem to zkoušela každý den. Tak se těším na pátek, že tam s dcerou zajedeme.

Offline Lu
Avatar
165 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 20:08

Dnes mi napsal zoufalý dotaz nový přítel mé kamarádky, že pro ni potřebuje vybrat parfém pod stromeček a potřebuje ode mě nutně poradit. A já jsem bezradná - všechny mé vůně v ní vždy vzbuzují naprosté zděšení! Na to, že je to umělkyně, je v tomto směru absolutně bez fantazie

Co si pamatuji, tak nosila Lady Million a Armani Si. V létě mě nemile překvapila s LVEB (v horku opravdu zabiják), jinak preferuje ovocné vůně, nic těžkého, komplikovaného. Poradíte mi??? Nejlépe z mainstreamu...

Offline daniela
Avatar
1786 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 20:33

Lu Co třeba My Burberry Black? To nosila kolegyně, bylo to hezky ovocně šťavnaté. Měla ráda i Armani Sí. 

Offline Lu
Avatar
165 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 20:41

daniela díky za tip! To by mě nenapadlo zkoušet.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 21:09

Lu Já teda mainstreamu nerozumím/už ho nezkoumám, ale tuhle vůni jsem měla a nebyla špatná. Až po prodání jsem zjistila,proč -  podílel se na ní F. Kurkdjian:)

Offline Lu
Avatar
165 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 22:10

Korsičanka díky! Já právě v mainstreamu také nemám momentálně vůbec přehled. 

Offline Miru
Avatar
16638 příspěvků moje polička 03. prosince 2020 03:57

Lu 

...když Armani Sí, tak EdT nebo Fiori

Mon Paris EdP

Michael Kors Wonderlust Eau Fresh

Chloé Love Story EdP

Idole Lancome(možná i Idole L´Intense)

Lancome La Nuit Trésor a la Folie

Offline Lu
Avatar
165 příspěvků moje polička 03. prosince 2020 08:03

Miru moc a moc děkuji 

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 03. prosince 2020 13:39

Lu Já lobbuji za Idole l´Intense. Je to pořád ještě líbivá vůně, ale zároveň dobrá i pro někoho, kdo hledá něco víc...

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 21:54

Vloni jsme byli s mužem v Londýně a v obchoďáku mu vrazil do ruku prodavač papírek s parfémem, určitě to byla Aqua di Parma (možná nějaká novinka). Muži se ten parfém zalíbil a už rok o něm mluví. Flakon, z kterého to prodavač nastříkal byl černý, cítila jsem kouř a lehce vanilku, víc si nepamatuju. Zkoušela jsem očuchat Oud i Leather, ale nepřijde mi, že by to bylo ono. Nenapadá vás, prosím, něco dalšího?

Offline Miru
Avatar
16638 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 22:49