Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Online slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 31. července 2015 13:24
Reakce na andry:

Však to je presne dôvod, prečo mi už dávno nesedí na poličke...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 31. července 2015 13:33

Dám kompliment sama sobě :

Ten Memoir je úžasný, nejraději bych se neustále očichávala, vůbec to není těžká, silná  vůně, je neotřelá, hebká, omamná, náádherná.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 31. července 2015 15:02
Reakce na náťa66:

Je nádherný! Patří k mým nejoblíbenějším, od prvního přičichnutí. Mám EDP a č.p. a najvíc jsem ho nosila na plesy.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 20:37

Dnes na středisku mi doktorka povidá ,,tak to voníte vy,jak jsem prošla přípravnou,myslela jsem,že to voní pán před vámi!" Jen jsem polkla,měla jsem Chanel No'19 :-) 

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 18. srpna 2015 07:31

...mně moc chválí vůni Satine Lalique.

A ke všemu má velmi dobrou výdrž i v horkém počasí...

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 24. srpna 2015 10:41

No konečně. Ráno kompliment u výtahu - na čerstvej postřik Dune ("moc hezká voňavka")  

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 22:05

Včera během večeře v jedné italské restauraci nedaleko Champs Elysées mě oslovil jeden Angličan, sedící u vedlejšího stolu a zeptal se mě, jestli mu můžu říct název vůně, kterou jsem navoněná, protože je úchvatná. Byla to Iris Poudre (Frederic Malle) a když jsem mu to řekla, hned se jal si ji vygooglit v mobilu - jo, tahle vůně slaví úspěch v Paříži již poněkolikáté.

A dnes se pro změnu mojí kamarádce líbil Memoir Woman (Amouage), který jsem byla navoněná.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 22:22
Reakce na wendulka:

No a jak to bylo dál s tím Angličanem? 

Iris Poudre je nádherná, ničemu podobná a jak jsem vypozorovala, je pochopitelná i lidmi, kteří parfémy sice mají rádi, ale až tak strašně moc je neprožívají. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 22:25
Reakce na wendulka:

Teeeda, tak to je úžasný kompliment! Skoro až závidím  A byl pohledný, ten pan Angličan? 

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 28. srpna 2015 23:56
Reakce na wendulka:

Wendulko, to je úžasný kompliment. 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 08:41
Reakce na wendulka:

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 10:06
Reakce na dusty:

No kdyby vypadal jako Laurence Olivier coby Maxim de Winter a byl i tak oblečený, tak bych i rozvíjela.

Evanilla: Nebyl to můj typ, ale ten kompliment byl od něj nesmírně milý, jeden z nejhezčích, co jsem kdy dostala.

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 30. srpna 2015 09:29
Reakce na wendulka:

Kompliment z Paříže, to je teda něco! 

Offline kinoma
Avatar
335 příspěvků moje polička 02. zaří 2015 11:00

V sobotu jsem na tajném výletě na hradě Oybin dostala od manžela několikanásobnou pochvalu na Borneó. Opravdu krásně se mísila s ranní vůní mízy a dřevin. Škoda, že už se mi to znovu asi nestane...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 02. zaří 2015 11:20
Reakce na wendulka:

šmarjá, teď mi došlo,  jakou postavu myslíš.... dyk je to pravěk, ulíznutej elegán, to je spíš na útěk ne ?

 

( čekám kamení, jen do mě )

 

Ale jinak to rozhodně muselo potěšit. To zase jó.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 02. zaří 2015 11:26
Reakce na náťa66:

Tssssss! A to jsem se tě právě chystala pochválit za Jima Caviezela ve VIP vlákně, že nebudeš ztracenej případ.

Si to teda budu muset ještě rozmyslet.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 02. zaří 2015 12:17
Reakce na wendulka:

jsem ztracená... Jimi je výjimka

Ale je pěknej, o toho bych se rvala

jinak mě před chvílí pochválila Vietnamka na nehtech, "hezká voní"... no ten Lalique

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 02. zaří 2015 13:01
Reakce na kinoma:

Jéé - vy jste byli na Oybínu? Ten je nádhernej, ta atmosféra... tak to byl určitě parádní výlet... včetně toho komplimentu...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 02. zaří 2015 15:38
Reakce na kinoma:

Vůbec ten hrad neznám a vypadá krásně!!