Však to je presne dôvod, prečo mi už dávno nesedí na poličke...
Komplimenty
Dám kompliment sama sobě :
Ten Memoir je úžasný, nejraději bych se neustále očichávala, vůbec to není těžká, silná vůně, je neotřelá, hebká, omamná, náádherná.
Je nádherný! Patří k mým nejoblíbenějším, od prvního přičichnutí. Mám EDP a č.p. a najvíc jsem ho nosila na plesy.
Dnes na středisku mi doktorka povidá ,,tak to voníte vy,jak jsem prošla přípravnou,myslela jsem,že to voní pán před vámi!" Jen jsem polkla,měla jsem Chanel No'19 :-)
...mně moc chválí vůni Satine Lalique.
A ke všemu má velmi dobrou výdrž i v horkém počasí...
No konečně. Ráno kompliment u výtahu - na čerstvej postřik Dune ("moc hezká voňavka") ![]()
Včera během večeře v jedné italské restauraci nedaleko Champs Elysées mě oslovil jeden Angličan, sedící u vedlejšího stolu a zeptal se mě, jestli mu můžu říct název vůně, kterou jsem navoněná, protože je úchvatná. Byla to Iris Poudre (Frederic Malle) a když jsem mu to řekla, hned se jal si ji vygooglit v mobilu
- jo, tahle vůně slaví úspěch v Paříži již poněkolikáté
.
A dnes se pro změnu mojí kamarádce líbil Memoir Woman (Amouage), který jsem byla navoněná.
No a jak to bylo dál s tím Angličanem? ![]()
Iris Poudre je nádherná, ničemu podobná a jak jsem vypozorovala, je pochopitelná i lidmi, kteří parfémy sice mají rádi, ale až tak strašně moc je neprožívají.
Teeeda, tak to je úžasný kompliment! Skoro až závidím
A byl pohledný, ten pan Angličan? ![]()
Wendulko, to je úžasný kompliment. ![]()
![]()
No kdyby vypadal jako Laurence Olivier coby Maxim de Winter a byl i tak oblečený, tak bych i rozvíjela
.
Evanilla: Nebyl to můj typ, ale ten kompliment byl od něj nesmírně milý, jeden z nejhezčích, co jsem kdy dostala.
Kompliment z Paříže, to je teda něco! ![]()
V sobotu jsem na tajném výletě na hradě Oybin dostala od manžela několikanásobnou pochvalu na Borneó. Opravdu krásně se mísila s ranní vůní mízy a dřevin. Škoda, že už se mi to znovu asi nestane...
šmarjá, teď mi došlo, jakou postavu myslíš.... dyk je to pravěk, ulíznutej elegán, to je spíš na útěk ne ? ![]()
( čekám kamení, jen do mě
)
Ale jinak to rozhodně muselo potěšit. To zase jó.
Tssssss! A to jsem se tě právě chystala pochválit za Jima Caviezela ve VIP vlákně, že nebudeš ztracenej případ.
Si to teda budu muset ještě rozmyslet
.
jsem ztracená... Jimi je výjimka ![]()
Ale je pěknej, o toho bych se rvala
jinak mě před chvílí pochválila Vietnamka na nehtech, "hezká voní"... no ten Lalique
Jéé - vy jste byli na Oybínu? Ten je nádhernej, ta atmosféra... tak to byl určitě parádní výlet... včetně toho komplimentu... ![]()
Vůbec ten hrad neznám a vypadá krásně!!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

