Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 12:41

Za vámi se to tak táhne. Krásné.

Prodavačka, rovnající svetry, na můj Alien Essence Absolue.

To je opravdu spolehlivý lapač pochval.

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 13:57

Včera opakované domácí komplimenty na Raghbu. Takové pocty se žádné mé vůni ještě nedostalo (snad kromě Organzy Indecence). 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 02. října 2015 13:35

Včera se mě obsluhující slečna v bageterii zeptala: "Vy máte s sebou vonné svíčky?"

Já na to: "Ne, to voním přímo já."

Načež ona odvětila, že to voním teda moc hezky = reakce na Panoramu (Olfactive Studio). Moc potěšilo.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 02. října 2015 18:28

...no, já myslela, že Noir Extreme Tom Ford je intimní vůně...

Tak asi ne...

Nikdo mi sice nepochválil, ale ani nepohaněl -

ať už vůni, nebo to,

že voním moc.

Ale kolegyně v práci, že prý věděla, že tu někde jsem, že to vonělo až na schody

 (z kanceláře a kousek chodby...)

A jiná kolegyně, že to je taková vůně,(na té chodbě), že si myslela/tušila, že to jsem já, že takhle

(myšleno jako typ vůně...)

nikdo jiný nevoní, nemůže vonět...

Takže jo, to se mi líbí...,

vlastně to beru jako kompliment.

Noir Extreme není rozpínavě vlezlá jako La Vie Est Belle, o té, LVEB, každý ví na sto honů...

Noir Extreme je nepřehlédnutelná, ale tak nějak tiše...,

já osobně jsem ji považovala za podprahově sexy,

a že ji ucítí jen ten, kdo bude hodně blízko...

...nejspíš jsem se mýlila.

Ta vůně cítit je asi dost.

Jenže tak, že každý jen nasává a ani nedutá...,

jakoby Noir Extreme měla na ostatní nějakou paralyzující sílu cokoliv říctˇ...

Jo, tohle umí jen Tom Ford...

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 03. října 2015 14:45

Dnes paní prodavačka v masně, 

že prý moc pěkně voním, tak jemně, příjemně, že jo..?.,

a ne tak silně a vlezle, jak kolikrát je to cítit...

Byla jsem moc mile překvapená , a hlavně potěšená,

měla jsem vůni Lolita Lempicka L´Eau de Minuit Edition/Midnight Fragrance 2013

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 04. října 2015 18:37
Reakce na Miru:

Kompliment Ti přeju, ale když vidím ten název. Opravdu by se to nemohlo jmenovat nějak normálně?

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 04. října 2015 18:59
Reakce na Mirka:

...to s Tebou naprosto souhlasím.!, vždy, když to píšu, tak na etapy...

Online andry spravce
Avatar
2954 příspěvků moje polička 10. října 2015 08:55

včera doma po příchodu z práce kompliment na Allegro con Brio. nojo, fakt mi sedne (opakovaně blahořečím inspirátorce za inspiraci)

a následně ještě na Jovoy Poudré, co zavanul intenzivně ze šátku, který jsem skládala.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 11. října 2015 09:18

Mojí mamince se moc líbil Narciso,

chtěla i navonět.!(jinak nosí jen Eden)

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 15. října 2015 14:35

Ja mam nejradsi komplimenty od deti. Teda od starsiho, mladsi slecna jeste nemluvi. 

Chci si vetu MAMINECKA VONIIII nahrat a pak pustit REPEAT. :)

Online slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 15. října 2015 14:40
Reakce na Luna:

Ja mam nejradsi komplimenty od deti. Teda od starsiho, mladsi slecna jeste nemluvi. 

Chci si vetu MAMINECKA VONIIII nahrat a pak pustit REPEAT. :)

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 16. října 2015 06:39
Reakce na Luna:

Mně chválí často ta mladší. Přitulí se a "mami, ty tak krásně voníš".

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 16. října 2015 18:36
Reakce na Luna:

Ja mam nejradsi komplimenty od deti. Teda od starsiho, mladsi slecna jeste nemluvi. 

Chci si vetu MAMINECKA VONIIII nahrat a pak pustit REPEAT. :)

Ani ses nepochlubila, že už máš dvě! 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 17. října 2015 12:57
Reakce na barbucha:

Ani ses nepochlubila, že už máš dvě! 

Jee, ty si to pamatujes...Dala jsem si v srpnu druhy kolo  A rozhodne posledni!!!

Jinak jsem se nepochlubila, no...neni cas a vlastne az ted zas muzu cichat k parfemum, aniz bych pak nasledne nemusela bezet na onu mistnost. Takze jsem se tu nevyskytovala. A ted jupiii, vse znovu!

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 17. října 2015 19:20
Reakce na Luna:

Tak blahopřeju ke splnění plánu 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 18. října 2015 12:56

Tady to pěkně voní jako TY...    (Aqua Allegoria Mandarine Basilic).

A pak ještě od cizího chlapa v klubu, že hezky voním (Dia).

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 02. listopadu 2015 09:39

No konečně. Zas jednou 24 Faubourg zabodovala

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 02. listopadu 2015 09:56

mně se dneska ptala kolegyně, kde se dá koupit ta krásná vůně, co jsem jí nedávno stříkla na ruku.

Dior Féve Délicieuse.

Offline obusinka
Avatar
84 příspěvků moje polička 02. listopadu 2015 10:46
Reakce na náťa66:

To ji asi nepotesis:)