Za vámi se to tak táhne. Krásné.
Prodavačka, rovnající svetry, na můj Alien Essence Absolue.
To je opravdu spolehlivý lapač pochval.
Za vámi se to tak táhne. Krásné.
Prodavačka, rovnající svetry, na můj Alien Essence Absolue.
To je opravdu spolehlivý lapač pochval.
Včera opakované domácí komplimenty na Raghbu. Takové pocty se žádné mé vůni ještě nedostalo (snad kromě Organzy Indecence).
Včera se mě obsluhující slečna v bageterii zeptala: "Vy máte s sebou vonné svíčky?"
Já na to: "Ne, to voním přímo já."
Načež ona odvětila, že to voním teda moc hezky = reakce na Panoramu (Olfactive Studio). Moc potěšilo
.
...no, já myslela, že Noir Extreme Tom Ford je intimní vůně...
Tak asi ne...![]()
Nikdo mi sice nepochválil, ale ani nepohaněl -
ať už vůni, nebo to,
že voním moc.
Ale kolegyně v práci, že prý věděla, že tu někde jsem, že to vonělo až na schody
(z kanceláře a kousek chodby...
)
A jiná kolegyně, že to je taková vůně,(na té chodbě), že si myslela/tušila, že to jsem já, že takhle
(myšleno jako typ vůně...)
nikdo jiný nevoní, nemůže vonět...
Takže jo, to se mi líbí...,
vlastně to beru jako kompliment.
Noir Extreme není rozpínavě vlezlá jako La Vie Est Belle, o té, LVEB, každý ví na sto honů...
Noir Extreme je nepřehlédnutelná, ale tak nějak tiše...,
já osobně jsem ji považovala za podprahově sexy,
a že ji ucítí jen ten, kdo bude hodně blízko...
...nejspíš jsem se mýlila.
Ta vůně cítit je asi dost.
Jenže tak, že každý jen nasává a ani nedutá...,
jakoby Noir Extreme měla na ostatní nějakou paralyzující sílu cokoliv říctˇ...
Jo, tohle umí jen Tom Ford...![]()
Dnes paní prodavačka v masně,
že prý moc pěkně voním, tak jemně, příjemně, že jo..?.,
a ne tak silně a vlezle, jak kolikrát je to cítit...
Byla jsem moc mile překvapená
, a hlavně potěšená
,
měla jsem vůni Lolita Lempicka L´Eau de Minuit Edition/Midnight Fragrance 2013
Kompliment Ti přeju, ale když vidím ten název
. Opravdu by se to nemohlo jmenovat nějak normálně?
...to s Tebou naprosto souhlasím.!, vždy, když to píšu, tak na etapy...![]()
včera doma po příchodu z práce kompliment na Allegro con Brio. nojo, fakt mi sedne
(opakovaně blahořečím inspirátorce za inspiraci)
a následně ještě na Jovoy Poudré, co zavanul intenzivně ze šátku, který jsem skládala.
Mojí mamince se moc líbil Narciso,
chtěla i navonět.!(jinak nosí jen Eden)
![]()
Ja mam nejradsi komplimenty od deti. Teda od starsiho, mladsi slecna jeste nemluvi. ![]()
Chci si vetu MAMINECKA VONIIII nahrat a pak pustit REPEAT. :)
Ja mam nejradsi komplimenty od deti. Teda od starsiho, mladsi slecna jeste nemluvi. ![]()
Chci si vetu MAMINECKA VONIIII nahrat a pak pustit REPEAT. :)
![]()
Mně chválí často ta mladší. Přitulí se a "mami, ty tak krásně voníš"
.
Ja mam nejradsi komplimenty od deti. Teda od starsiho, mladsi slecna jeste nemluvi. ![]()
Chci si vetu MAMINECKA VONIIII nahrat a pak pustit REPEAT. :)
Ani ses nepochlubila, že už máš dvě! ![]()
Ani ses nepochlubila, že už máš dvě! ![]()
Jee, ty si to pamatujes...Dala jsem si v srpnu druhy kolo
A rozhodne posledni!!!
Jinak jsem se nepochlubila, no...neni cas a vlastne az ted zas muzu cichat k parfemum, aniz bych pak nasledne nemusela bezet na onu mistnost. Takze jsem se tu nevyskytovala. A ted jupiii, vse znovu!![]()
Tak blahopřeju ke splnění plánu ![]()
Tady to pěkně voní jako TY...
(Aqua Allegoria Mandarine Basilic).
A pak ještě od cizího chlapa v klubu, že hezky voním (Dia).
No konečně. Zas jednou 24 Faubourg zabodovala ![]()
mně se dneska ptala kolegyně, kde se dá koupit ta krásná vůně, co jsem jí nedávno stříkla na ruku.
Dior Féve Délicieuse.
To ji asi nepotesis:)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.