Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 13. prosince 2015 14:47

Wendulka, Mitzi:

Všechno jsem promyslela, myslím, že to můžeme spáchat! Více v SZ. 

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 15. prosince 2015 22:10

Poprvé jsem vytáhla Cabaret do práce a takovou smršť komplimentů jsem zažila naposledy s Eclat d´Arpege.

Ještěže mám nasysleno

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 16. prosince 2015 11:38
Reakce na jerry:

Poprvé jsem vytáhla Cabaret do práce a takovou smršť komplimentů jsem zažila naposledy s Eclat d´Arpege.

Ještěže mám nasysleno

to se vubec nedivim. K puvodnimu Cabaretu jsem mela moznost si pricichnout nekdy pred dvema a pul lety a moc se mi libila.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 14. ledna 2016 20:09

Pracuji v zařízení pro nemocné Alzheimerem a dostala jsem pochvalu od jedné paní, prý jsem moc milá, šikovná a krásně voním-Black Orchid. Paní má vkus

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 15. ledna 2016 08:27
Reakce na naja:

To potvrzuje,že čich má svůj rozum. Jestli se mi něco líbí a hlava tvrdí,že to nepotřebuju,nemusí mít pravdu 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 15. ledna 2016 22:09

Včera se mojí kadeřnici, líbila Farnesiana, kterou jsem měla na sobě, že zase něčím hezky voním, prý jestli je to nějaká vanilka. No skoro.

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 06. února 2016 15:00

V obchode sa mi ozvala pekne upravena slecna,ze mam prekrasny parfem a ze co je to...no bodaj by nie-Amyris je uzasna

Offline andry spravce
Avatar
2954 příspěvků moje polička 08. února 2016 19:34

dneska mi byl i přes rýmu pochválen Narciso EDT... asi jsem přiživovala docela pilně

Offline andry spravce
Avatar
2954 příspěvků moje polička 10. února 2016 18:12

a dneska pochvala VCA Rose Velours...

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 20. února 2016 14:06

Během uplynulého týdne 3 komplimenty na Bottegu Venetu Eau Legére. Dost jsem ji zanedbávala a teď najednou mi na ní přišla vhodná doba. A trefa!

Offline Foteini
Avatar
234 příspěvků moje polička 20. února 2016 19:08

Ja dostala kompliment od sveho muze na Shalimar Parfum Initial (do te doby nez ho slibnul z krku, pry fuj-asi je horky) a od dcerky na Gold od Amouage. Bohuzel uz mi dochazi odstrik, ale mam jeste pulku teloveho mleka. Natiram se s tim skoro kazdy vecer po koupeli, voni uz i cela postel...

Offline andry spravce
Avatar
2954 příspěvků moje polička 23. února 2016 19:09

dneska v práci kompliment na Byredo Rose Noir... zasloužený velmi - krásná vůně

Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 28. února 2016 12:54

...v týdnu, v našich místních potravinách paní pokladní(i tak už hodně příjemná) mi pochválila vůni,

že prý jí to tam vždycky krásně provoním, když platím...

(zrovna jsem měla Lalique Le Parfum)

Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 18. března 2016 09:02

...hodně mi všichni chválí, když na sobě mám kombinaci 

Noir Extreme

La Petite Robe Noire Couture

Feve Delicieuse

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 18. března 2016 09:23
Reakce na Miru:

Všechny tři dohromady?  (doufám, že je to divící se smajlík a ne něco jiného)

Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 18. března 2016 11:08
Reakce na Alena_In:

Ano.

Všechny tři.

Noir Extreme dám do vlasů, za krk, pod krk,

Feve Delicieuse viz Noir Extreme, ale méně střiků, plus na zápěsti, abych mohla přivoňovat,

LPRN Couture - s tou se, dá se říci, osprchuji, a během dne přiživuji.

(výše zmíněné už nepřiživuji, zůstaly doma...)

LPRN Couture - je pěkná, ale poněkud jednoduchá, skoro jen maliny. Byť kvalitní, nepřeslazené, hladké

Noir Extreme - originalita, osobitost, odstup, luxus, přitažlivost

Feve Delicieuse - líbivka. Sice velmi luxusní, ale líbivka, a tím pádem má tendenci po chvíli(rozuměj - pár hodinách) 

nudit.

No, a když tohle všechno smíchám a správně nadávkuji -

mám to, 

co potřebuji

(jsem v práci kolem deseti hodin, resp. vypadnu ráno z bytu a vrátím se třeba po víc jak dvanácti hodinách, 

nemám možnost měnit vůně během dne dle mého rozpoložení,

a tahat stovkové flakony dva a jeden odstřik, plus kosmetická kabelka a jiné...?. Tak valím jeden stovkový a refánek)

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 18. března 2016 12:23
Reakce na Miru:

Nevyšel by Tě levněji jeden pořádný Ford, než tahle kombinace?

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 18. března 2016 14:15
Reakce na Miru:

Tak na takovou alchymii bych neměla odvahu, to tě obdivuju.

Já jsem dnes smíchala Shalimar Souffle a Shalimar Cologne - z nouze cnost, protože jsem si zapomněla hodit flakón Souffle do kabelky - a taky dobré.

Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 18. března 2016 15:59
Reakce na Mirka:

...jenže který.?...

Mně by jeden flakon nestačil, potřebuju alespoň minimum, pár flakonů.

Sice to takhle míchám, ale také používám i samostatně samozřejmě.

Jedna vůně - to je zoufalství...

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 18. března 2016 17:30
Reakce na Miru:

Já ti rozumím. Také někdy kombinuji víc vůní  - a to nejenom tam, kde cítím potřebu vůni něčím doplnit. Občas je nějaká vůně tak moc dokonalá, že po určité době, kdy ji nosím, musím do ní vnést trošku nesouladu. Nikdy bych nedokázala smíchat je třeba v jednom flakónu, ale když se ráno navoním jednou vůní, na šále mám zbytky vůně z předchozího dne a večer se přestříknu něčím jiným, obvykle sklidím nejvíc komplimentů (a bohužel nevím, na kterou z těch tří použitých vůní).