La Tulipe ![]()
Vůně pro dnešní den (večer/noc)
Penhaligon's Lavandula jako obvykle:)
Aqua Celestia (MFK) ![]()

Voním si Shalimarem Cologne a jsem z něj nadšená! Povedl se ... ![]()
Chutě mám však také na L'Heure de Nuit. Jaké máte zkušenosti s touto vůní v letním počasí?
Její sladká stránka teplo unese, ale přeci jen po ni sahám spíš na k večeru, třeba ve dny, kdy žádnou jinou hlavní vůni na sobě nemám, jen testuju ze vzorků... to se pak rozvíjí nejlépe.
Mně právě něco říká, že letní podvečer by jí slušel, ale rozpálený den ... nevím. Například klasickou LHB ve sluneční dny nenosím, tehdy mi nesedí.
Já taky většinou ne... každopádně, obě jsou nejlepší ve vlhkém, chladnějším počasí. To se jich nemůžu nabažit. ![]()
Shalimar Cologne ![]()
V letních vedrech nosím LHB jedině v koncentraci EdT, a to v kombinaci s kolínskou Eau Impériale, kterou si nastříkám na tělo (kdysi to na svém blogu radila Sylvaine Delacourt). Ale stejně mám pocit, že na sluníčku to není úplně ono.
Na dnešní večerní koncert v Kutné Hoře do sv. Barbory Vegu.
Na večerní pohodu doma po pozdním návratu z práce Hermèssence Muguet Porcelaine![]()
Na večer Mitsouko č.p. protože mi z včerejšího zkoušení voní župan...
Na večer Insolenci edt protože mám ráda ten fialkový dřevitý cukr, který cítím z vlasů i ráno
Chutě máme různé, že. ( To já bych nedala, Insolence nemohu)
měla jsem ji jako číslo 3 v nejhorších vůních. no a po roce zkusila znovu a musela jsem ji koupit :D
Tyhle zvraty jsem sama taky zažila už Xkrát
. Většinou tomu ale bohužel předcházel prodej té které vůně
.
Dnes Mashkoor
Kolem Insolence nemůžu projít ani kolem flakónu
- nesmírně dotěrné fialky....
Dneska si rochním a nemůžu se donačichat sama sebe ![]()

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
