Vůně pro dnešní den (večer/noc)

10. srpna 2014 12:34
Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 06. května 2016 17:12
Reakce na jerry:

Já věděla, že zde budete mít pochopení. Samozřejmě, že si v 31RC lebedím, právě jsem se vrátila z procházky z lesa a krásně kolem mne povlávala

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 12. května 2016 17:06

Když jsem ráno četla příspěvky Miru o Fordech, automaticky jsem šáhla po Black Orchid

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 12. května 2016 17:13
Reakce na naja:

...já dnes Shalimar

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 15. května 2016 09:36
Reakce na Miru:

Já si ho nechávám na větší teplo, to je potom pro mne nejlepší. Loňská parna mi dělal milého společníka.

A včera večer na akci mi byla opět pochválena Chance eau Tendre, to je zatím má nejchválenější vůně, hodně se líbí.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 15. května 2016 09:40
Reakce na naja:

...včera byl také

Shalimar.

Dnes ráno

L' Eau Chloé,

ale dam něco jiného, je to málo...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 15. května 2016 09:44
Reakce na Miru:

Řádně provoněná neděle.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 15. května 2016 09:50
Reakce na naja:

...jsem nêjaká nedovoněné...

V noci jsem měla Plum Japonais,

pak ta Chloe,

na ruce mám Narciso Poudree, na druhe - Nina Ricci Mademoiselle.

...nic mě nebaví, je to "málo"...

Potřebovala bych káď s vůní(viz jiné téma), do té se po krk ponořit a tak několik hodin macerovat...

PAAAK, mooožná bych byla trochu v pohodě....

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 15. května 2016 09:53
Reakce na Miru:

Jooo, to znám.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 15. května 2016 09:54
Reakce na naja:

...déeeekuji.!

(za pochopení...)

Offline cinkja
Avatar
1518 příspěvků moje polička 16. května 2016 13:38

Dnes jsem sáhla po Chypre Palatin. Kromě dvou pochval, které jsem sklidila, se v ní cítím úplně skvěle. A dnešní teplota jí svědčí parádně.

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 31. května 2016 08:53

Kašlu já na počasí a na lidi.. Dneska jsem se naimpregnovala Noir de Noir.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 31. května 2016 14:57
Reakce na andry:

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 22. června 2016 06:34

Tauer Incense Rose.. Zjevně hodlám vyklidit ranní mhd :D

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 22. června 2016 07:07
Reakce na andry:

Nebochybně. I když, záleží na množství. Moc ráda bych ji z někoho cítila, znám ji jen na sobě. 

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. června 2016 07:25
Reakce na andry:

Tak dej vědět, jak se ti v tom vedru osvědčila - já si ji do horka zatím netroufla (a to ji mám možná už 3 roky) - ale je nádherná :)

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 22. června 2016 09:18
Reakce na fija:

Já takové náročnější můžu jenom ve vedru, jinak by se to na mně nerozvonělo.. Mam jen pár ťupnutí :-)

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 22. června 2016 09:27
Reakce na andry:

To je rozhodne taktický ťah ....

Offline Ify
Avatar
138 příspěvků moje polička 20. července 2016 22:04

Hmm, přemýšlím nad zítřejší impregnací (pracovní jednání, kde budu nucena, i bohužel díky své blbosti, "vařit z vody"). Favority jsou Shalimar (ten můžu kdykoliv a kamkoliv), ale přemýšlím i nad něčím s aldehydy - Citizen Queen, nebo nad kosatcem - 28 La Pausa. Uvažovala jsem i nad Samsarou nebo Portrait of a Lady, ale nevím jestli bych tam ostatní nezabila (nedovedu je aplikovat jen tak lehkou rukou). 

Asi je to OT, omlouvám se, ale potřebovala jsem vymluvit

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 20. července 2016 23:31
Reakce na Ify:

No záleží na tom, jestli to bereš z pohledu, co sedne tobě, v tom případě Shalimar. Pokud ale chceš brát ohled na své okolí, tak aldehydovka by šla určitě, taková No. 5 nikdy nic nezkazí stejně jako 28 La Pausa. Ale tu Samsaru s Portrait bych asi vyloučila, pokud protistrana není zvyklá na takové vůně. Nicméně pokud máš chuť na růži, co Nahéma? Ta by podle mě měla být stravitelná a příjemná i pro parfémově méně políbené okolí. Minule jsem jí zacítila na fije, když přilítla jak velká voda a bylo to moc pěkné.

Offline Ify
Avatar
138 příspěvků moje polička 21. července 2016 00:31
Reakce na wendulka:

Tušila jsem, že Samsara a Portrait nebudou zrovna ideální. Nahéma mě vůbec nenapadla, ta je skvostná a ještě mám zbytek odstřiku, ááách (flakon by opravdu se hodil). No.5 by taky šla (připadá mi elegantní, sebevědomá a zároveň odtažitá - což by možná bylo pro danou situaci skvělé).

Tak mám nachystáno - Nahéma, No.5 - pojedné z nich ráno sáhnu.

Moc děkuji za pomoc!