Beranka uka, kde?
Aktuální česká politická situace
Beranka
to jsem viděla. Tančí přesně tak, jak byste řekli![]()
Liesel ![]()
![]()
a komenty na tw fakt pobavily
Když se kampaň změní v demonstraci. Utíká prý kvůli tomu, že mají "nahlášeny atentat".
Třeboň ![]()
https://twitter.com/Posledniskaut/status/1554461232421371904?t=MyLIbzo8tN_y0cLGXVwYaw&s=19
andulka01 normalne bereou prezidenti plat za to, ze reprezentujou svou zemi, u nas za to, ze zaleze a neobtezuje ![]()
continuity to je dement, to snad není možný. Atentát píšťalkou tvl asi... A přesně tady je znát to stbácký uvažování.
andulka01 jen houšt, všichni politologové říkají, že když nebude přesvědčen o vítězství,do voleb nepůjde. A toto tomu nahrává.
Enter Sandman/ HIMAR's o'clock ![]()
https://twitter.com/IAPonomarenko/status/1554570860434006016?t=dv00iU-p4hVA4sSqght7fQ&s=19
Tak určitě, vyjádření Schrodera po výletu do Moskvy![]()
výborná taktika - radši si to zničíme sami ![]()
Můžu zelenýho?
jerry diskuze na babodnesu jsou o několik řádů lepší než ta zoufalá novinařina. Mám teda nějakým řízením osudu premium a je to fakt nešťastí i za paywalem.
Muhehe Ovčáček ![]()
HIMARS taky výborný ![]()
Zeman je sebestřednej idiot a Mynář sebestřednej debil, co víc na to říct ![]()
barbucha Příště nařídí lidem dělat dlouhé kroky, aby šetřily boty.
Spíš nejíst ![]()
ale na to jsou rusáci zvyklí... horší je že nět sachara, nebude vodka ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

