Ja mu dam referendum o vlade. Bude to tvrdit jeste vecer?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-do-senatu-2022-online-2-kolo-215722?amp=1
Ja mu dam referendum o vlade. Bude to tvrdit jeste vecer?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-do-senatu-2022-online-2-kolo-215722?amp=1
A Kalousek:
Andrej ví, jak na masy.
Dá jim salám bezmasý
![]()
continuity Bohužel vím, jak moc organizovaná byla podpora Nagyové, a to nejen ze strany Bureše, ale i obyčejných smrtelníků. Obavu jsem trochu měla. O to víc mě to těší! ![]()
V Kroměříži jsem zaregistrovala úplně stejně organizovanou podporu, tam jsem zase já moc iluze neměla ![]()
A jestli v 2. kole fakt obhájilo z 19 senátorů ANO jen 2 - 3, tak ... jdu si dát frťana z přemíry radosti! ![]()
![]()
edit: z 19 kandidátů na senátora
Bože dobrý, v té Kroměříži vyhraje Hamplejznice.
Mě asi dnes odvezou.
tak Anal Zyrtec to fakt dala, cca o 200hlasů
prďola uz si nalejvam!
moora my už máme nalito
a to i za Jičín
@
moora cheers! ![]()
to referendum o vládě se Burešovi moc nepovedlo - dostali pěkně na prdel
jsem zvědavá, jak to okomentuje a kdo za to může...

Obrovský úspěch to je, kdybyste nevěděly.
https://www.irozhlas.cz/volby/jana-nagyova-rozhovor-milos-vystrcil-senatni-volby_2210011617_jgr
Sweet Potato Hlavně, ať jí stejný optimismus vydrží, pokud půjde do tepláků. Jakože jsou letos třeba děsně trendy ![]()
![]()
prďola tak nalejváme :)
Už kňourá, polistopadový kartel...ježíš, to je kok..!!!
RoSa no naprdel dostal Babis, ale ty šedé fleky často nejsou velká výhra pro demokracii.
Já se přiznám, že mám až škodolibou radost, jak teď dostalo ANO na prdel. Ale napadá mě, když tak poslouchám Bureše naživo - on fakt nepůsobí extra inteligentně a schopně. Tak si říkám, jestli fakt všechno vymyslel sám, nebo za ním stojí ještě někdo jiný. Nebo aspoň v začátcích mu musel někdo pomoct. Zatím jsem nikdy nedostala sílu přečíst si Boss Babiš, možná tam o tom něco je..?
Já se přiznám, že mám až škodolibou radost, jak teď dostalo ANO na prdel. Ale napadá mě, když tak poslouchám Bureše naživo - on fakt nepůsobí extra inteligentně a schopně. Tak si říkám, jestli fakt všechno vymyslel sám, nebo za ním stojí ještě někdo jiný. Nebo aspoň v začátcích mu musel někdo pomoct. Zatím jsem nikdy nedostala sílu přečíst si Boss Babiš, možná tam o tom něco je..?
To mě taky zajímá. Nečetl jste to někdo?
Děkuju!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.