Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 14:42

Odvoleno, amen. Účast teda hojná, stála jsem chvíli frontu na plentu.

Offline Sweet Potato
Avatar
40102 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 14:54

Zahlídla jsem v tv Zemana. Ble. Ten bude škodit i ze záhrobí, šmejd.

Offline Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 14:57

Sweet Potato povedlo se ho exhumovat? Ja si prave rikala, ze o nem není dlouho slyset.

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 14:58

Mulen minule byl rozdíl jen 50k hlasů

Offline Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 15:00

martek01 no prave. Uz aby bylo aspon zitra vecer!

Offline nerolix
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2023 15:05

Marbuša i já mám dnes obzvlášť silnou motivaci - posral mě holub

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 15:06

Jsem zvědavá na účast. Sedím u voleb a takovou s smršť nepamatuji. Už teď 15% oprávněných voličů.

Offline nerolix
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2023 15:11

rysamona a to asi není moc dobře, ne? různí analytici to vyhodnotili tak, že čím vyšší účast, tím víc voličů stbáka Bureše

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:01

razorblade general by byl pro ztoskotani na pustem ostrove idealni partak! 

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:04
Reakce na Kokoska:

razorblade general by byl pro ztoskotani na pustem ostrove idealni partak! 

​A teď si představ, že stroskotas, no dobře, nebudu hned malovat čerta na zeď, třeba s Hilserem. Utopila bych ho druhý den. 

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:08

continuity Bastovi bych snad ani nepomahala ne breh

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:10

Fronty říkáte? Tak to já půjdu asi až večer

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:12

nerolix jestli to vyhodnotili správně tak jsme v prde...li jak Baťa s dřevákama,  protože chodí lidi, kteří evidentně normálně nechodí

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:34

rysamona prosím, nepanikař!

Jdu zítra, mám trvalé mimo Prahu, tak snad to spojím s výletem na Okoř. Rozhodnuto, i díky tomuto vláknu a informacím zde předaným, mám. Tak nám držím palce!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:35
Reakce na continuity:

https://twitter.com/mch_mch_msl_mch/status/1613867995670904834?t=-W9jy2hrIzdBW6xdOdx42A&s=19

​Tohle bych opakovaně pouštěla svojí oční (člence SPD a zdejší zastupitelce), když mi na jedné z kontrol adorovala Zemana a blekotala cosi o tom, jak mu údajně za nějaký projev, už ani nevím o čem, kdesi v zahraničí tleskali ve stoje.

Jinak my už máme se ségrou splněno. Mamka to podle domluvy posílí až ve 2. kole.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:37

continuity moc dobře se na to kouká

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:51

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:56

vanilka já jsem z něj taky nadsena, bojím se, že ve chvíli, kdy bych s ním stroskotala na pustém ostrově, tak budu topit jeho milou ženu.