Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 13:52

slniecko 

Tak to má aspoň nějakou logiku, to malý číslo  Ale argument tetiny že přece nebudou chtít najednou za nájem ménějsem teda málem nepřežila  To je úplně marný, marný... marný...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 13:56

barbucha a ses si jista ze to je pravy?

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 13:58
Reakce na Hoolinkah:

 v minulý volbě ten shitstorm Schwarzenberga a jeho tým vyloženě zaskočil. Teď už všichni vědí, co čekat, co by se mohlo vytáhnout a překroutit...

​Naprosto souhlasím. Jak jsem řekla, ty debaty by si měli přehrávat ze studijních důvodů! 

Myslím (a doufám), že Drahoš zas až takový želé bejt nemůže, to by dneska v tý Akademii dělal referenta 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 14:02

viktorka_od splavu 

Tys ještě nečetla jedinou debatu na internetu, co? 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 14:05
Reakce na barbucha:

Myslím (a doufám), že Drahoš zas až takový želé bejt nemůže, to by dneska v tý Akademii dělal referenta 

...což i tvrdí spousta lidí, co ho zná osobně. A dle jejich se umí projevit obzvláště, když jde do tuhýho. Jako nebylo by to špatný, v tomhle směru může jedině překvapit. 

Zemanovy voliče samozřejmě nepřesvědčí, ale o to ani nejde. Matematika je neúprosná a zemanovi NEvoliči budou patrně stačit. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 14:05

Jiná Realita a to si vem, ze aktualne.cz patri k tem mediim, ktera maji celkem inteligentni ctenarskou zakladnu, narozdil od nekterych jinych...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 14:19

razorblade nechci na to myslet.

v té diskuzi již rozum dávno umřel. jen tam pořád dokola omílají různé fráze, výkřiky a výblitky (nedá se to jinak popsat) a asi se navzájem ani nečtou.

Online slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 14:31
Reakce na barbucha:

slniecko 

Tak to má aspoň nějakou logiku, to malý číslo  Ale argument tetiny že přece nebudou chtít najednou za nájem ménějsem teda málem nepřežila  To je úplně marný, marný... marný...

​Je to marný a sú to momenty, keď uvažujem o výhodách osvieteneckej monarchie .

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 14:32

razorblade čtenářskou základnu možná, ale ti lidi, co tam chodí do diskusi jsou horší než na idnes. Vlastně je dost pravděpodobné, že diskutují ti, co ty články vůbec nečetli.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 15:30

jak jsem už psala, je úplně jedno, jaké má zeman názory v současné situaci ho může volit opravdu jen hňup, i kdyby hlásal vesmírný mír.

viz video.

https://zpravy.idnes.cz/korunovacni-klenoty-klicnici-zeman-babis-f1l-/domaci.aspx?c=A180115_093554_domaci_fka

snad ho nakonec ještě budu litovat, on už vypadá jak zcela nesvéprávný senil (i když, možná to jen hraje, u něho bych se ničemu nedivila).

kam to nechají zajít? až do doby, kdy se svalí někde na veřejnosti a budou ho zdvíhat z kaluže? nebo až ho odveze sanitka?

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 15:38

Jiná Realita Jako že hraje na city? "On je chudák už takovej špatnej, tak mu to ještě dopřejem..."?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 15:45

Jiná Realita tomu řikam ekl trojka

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 16:47

Jiná Realita Jake bude vysvetleni tentokrat? Opet mirna viroza, i kdyz duvod je tentokrat jiny? To je opravdu strasny 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 16:51

To video jsem videla. Doufam, ze takto v lesku bude, az pujde diskutovat   

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 16:56

jinx Ze jo , ale dost se obavam, ze vyhrabe posledni zbytky sil (a dostatek lzi), aby mohl Drahose sejmout. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 17:05

Lamicka nepochybne se bude snazit, ale podle me to neda. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 17:49
Reakce na jinx:

To video jsem videla. Doufam, ze takto v lesku bude, az pujde diskutovat   

​Já si ráda představuju, jak vleze do studia, resp. přinesou ho do studia, usaděj do křesla a kameraman zaječí: Lojzo, prdni mi na něj to pětikilo!  

Leda by to dělali potmě... jinak teplíčko, dusno - to nedá. A hodinu už vůbec ne. 

Možná že se na poslední chvíli stejně vymluví, viděla bych to na ňákou neodkladnou státní záležitost... 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 17:51
Reakce na domenica:

Dík, Magdo.

https://www.aktuality.sk/clanok/555012/vasaryova-jiri-drahos-bral-peniaze-od-bohatych-je-to-funkcionar/

​No, pěkně. Neříkal Horáček, že Drahoše podporuje? To si tam vzal pěknou štěnici, do štábu. 

A jinak... copak vo to že je to troska na první pohled - ale koukla jsem na to video od klenotů (samozřejmě v blahé naději že to tam s ním šlehne), a von je ani nedokázal odemknout! 

A jak tam nastavěli ty židle! 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 17:55

Mutziputzi no, duka :( ach jo.