z toho mi vyznívá, že dle tvého názoru to nebyla náhoda, ale záměr.
A tak to je pravda, jako pesimista to ani nemůžu vidět jinak. JENŽE já neřekla, čí záměr. Příznivcům zemana jsi to připsala až ty ![]()
Vůbec nepochybuju o tom, že v druhým kole těch případů bude mnohem víc, když existuje tak jednoduchej návod - tohle bych rovněž ráda vysvětlila.
Jde totiž o to, že když takovej podvod...ehm, drobná chybka bezpečně a bez následků projde, a navíc to visí ve všech sdělovacích prostředcích, že se "s tím nedá nic dělat" , tak se toho chytne ještě víc vykuků. Jako bys neznala lidi!
Přece není možný občanstvu veřejně vytroubit, že se sice chybka vloudila, ale vůbec nic se neděje a jedem dál
Jsme snad někde u křováků?

