Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 18. února 2018 16:44

razorblade tam je otázka ale, ako sú tie VŠ financované...či systémom, že sú hradené budovy, učitelia etc...bez ohľadu na to, kto tam chodí, alebo či školy dostávajú peniaze na študenta. U nás je ten systém dosť komplikovaný, ale v princípe za každého študenta niekto platí, buď on, alebo štát (alebo nejaká tretia strana). Štát slovenskému občanovi platí prvé štúdium VŠ, takže ak už niekto jednu ukončenú má, ďalšiu si už platí. Čiže takýmto spôsobom je minimálne z finančného hľadiska v podstate jedno, koľko cudzincov je medzi študentami, dokonca sa mi niečo marí, že nejaká medicínska fakulta bola obvinená, že upravuje výsledky pri prijímačkach a skúškach gréckym študentom, lebo z nich má viac peňazí.

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 18. února 2018 17:56

Chovanec až třetí. A jejda. Jak tuhle stranu nesnesu, tak jen představa, že by byl premiérem... 

Offline cinkja
Avatar
1518 příspěvků moje polička 18. února 2018 21:29

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 18. února 2018 21:34

cinkja Poněkud temná hostina.

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 19. února 2018 10:07
Reakce na Ronna:

cinkja Poněkud temná hostina.

​Nacvičujou na kar!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. února 2018 10:25

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 19. února 2018 10:58

Mutziputzi aaaaa to “ozdobny” pismo boli! (To ostatni taky)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. února 2018 11:01

razorblade Ja som najprv myslela že sa niekto pomýlil a počarbal to tam. Ešte som si hovorila že prečo ne vytrhli stranu a nenapísali to znovu 

Offline Ginevra
Avatar
909 příspěvků moje polička 19. února 2018 11:26
Reakce na barbucha:

​Nacvičujou na kar!

Online 999
Avatar
19691 příspěvků moje polička 19. února 2018 12:38

Mutziputzi Tak tohle jsem naposledy viděla v sedmdesátých letech, když mi tak prateta napsala básničku do památníku... Módní designová restaurace? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 19. února 2018 21:46

Nezlobte, nebo Andrejovi praskne další žilka!

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 19. února 2018 21:48

barbucha já mám radši naše 

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 20. února 2018 07:51

viktorka_od splavu Jé, kde to je? A je to tam ještě?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 20. února 2018 08:32

Isca je to tam:-) na sjezdu z videnske na dalnici smerem OD prahy

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 20. února 2018 08:33
Reakce na barbucha:

Brno jede! 

https://brno.idnes.cz/zeman-lebka-napis-vrata-divadlo-timo-brno-fp7-/brno-zpravy.aspx?c=A180219_162433_brno-zpravy_krut#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

https://brno.idnes.cz/zeman-brno-napis-peroutka-09k-/brno-zpravy.aspx?c=A160306_112324_domaci_pas

Sám Timo, který svými výtvory zdobí Brno už dvě desítky let, ke svému počinu na dotaz iDNES.cz poznamenal: „Miloš Zeman je muž, který mě inspiruje dlouhodobě sledováním toho, kam až to může člověk dopracovat. Mám radost, že naše společnost je v rámci inkluze schopna zvolit do svého čela někoho, jako je on.“

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 20. února 2018 08:36

barbucha já mám radši naše 

​Já také :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 20. února 2018 09:04

Berta 

Jo, ta inkluze mě pobavila hodně 

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 20. února 2018 09:17

Berta Přesně