Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 16. srpna 2018 22:23

razorblade Jo, to že musí držet hubu a krok, mi je jasné, ale ty Ovčáčkovy pindy kolem

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 16. srpna 2018 23:43

brrr Ovčáček je naprosto zhůvěřilý. Nejsem schopna pobrat tu jeho neuvěřitelnou hloubku drzosti a sprostoty.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 19. srpna 2018 23:23

Ovčáčka by měl někdo trhnout mezi dveřma.

Za toho by se styděl i náčelník kmene Nové Guineje... Pevně doufám, že jeho neustále drzejší výpady ukazují na duševní nepohodu pramenící z vědomí blížícího se konce. Takovýho zmetka snad už nezaměstná ani Nejedlý.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 07:45

barbucha ja si bohuzel myslim, ze ovce si vzdycky nejaky korytko najde, i kdyby mel jit k soukupovi na barrandov :(

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 07:56

Zítra v 19.50 by měl na ČT promluvit prezident Kiska k 50. výročí  sovetske okupace.

Tak snad..

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 08:22

razorblade ten dopadne spíš jak Rokytka... podobnej týpek nebo už se snad někde uchytil?

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:25

Tak mě dnes pobavil článek o slibech ČSSD pro komunální vlby v Praze. Už jen chybí, aby nabídli spásu pro všechny. jak zařídí pokles cen za elektřinu, vodu a plyn speciálně jen v praze je mi nějak záhadou.....

https://zpravy.idnes.cz/jizdne-zdarma-mhd-volebni-kampan-cssd-dwg-/domaci.aspx?c=A180820_093632_domaci_kop

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:28

A666 Vodu nevim, ale elektřinu a plyn levou zadní, Praha je separé distribuční oblast s vlastním ceníkem, stejně jako ostatní kraje.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 12:42
Reakce na razorblade:

barbucha ja si bohuzel myslim, ze ovce si vzdycky nejaky korytko najde, i kdyby mel jit k soukupovi na barrandov :(

​Prosimtě, až ovar natáhne brka, na Soukupa se už nikdo koukat nebude... ale to máš fuk, potom už ovci ty drzosti nikdo nestrpí, když bude sedět někde ve vrátnici.

RoSa 

Ten jistě stále čeká na svoji příležitost  

ááááááááááá já mu koukla na profil: 

"Díky transformaci jsme spokojený rentiér a obchodní konzultant globálních firem, píšu solutions journalism pro TOP, registrovaný řádně v soudním rejstříku. Po útoku v TOP hotelu, který jsem zázrakem a díky přátelům přežil, mi duchovně orientovaní lidé začali sdělovat, že jsem zřejmě reinkarnací svatého apoštola Jana, miláčka Páně, který také přežil pokus o otravu a vybízejí mne ke kandidatuře na Hrad. Tak proč ne?"

a prej by jako prezident zaměstnal i Ovčáčka. Tak to máme vyřešený. Všecko.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:24

barbucha Tsssss.. o Mluvčáčka se vůbec nebojte. Ten nebude příštipkařit

 Naopak to tipuji na rozjezd vlastní politické kariéry.  Nejlépe v dresu SPD nebo u komunistů. On je příliš schopná ameba než aby skončil někde v zapomnění.

Volit ho budou minimálně všichni ti,kdo volí zemana.

Já ho vidím ve sněmovně.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 16:37

barbucha 

Já si myslím, že Ovčáček něco bere. A koukám, že Rokytka taky, to nemůže mít jenom z chlastu, ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 16:48

dynda 

Já bych řekla, že za střízliva jsou to úplně stejný idioti, pár promile (lajn) žádnej rozdíl. Prostě se tak narodili 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 17:50

Buhehe. Ovčáček definitivně zešílel... a ty komentáře vděčného lidu! 

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1031452503320215552

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 18:00
Reakce na barbucha:

Buhehe. Ovčáček definitivně zešílel... a ty komentáře vděčného lidu! 

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1031452503320215552

​A já si říkala, kde Opráski tu fotku s Ovčáčkem sebrali

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 18:14

A666 mě ten jejich "hůmor" vždycky úplně na*ere jak je to trapný...ne neodpustim si komentář jako vždy když na ně padne řeč

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 20:51

barbucha prej "tohle musí být nějaká recese, kterou nechápu" - přesně! já se kapku štítím to číst, co kdybych se nakazila? fujky

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 12:47

Babise dokonale vypiskali před rozhlasem 

Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 14:35

Dadoo Když jsem pietní akt poslouchala na Radiožurnálu, tak se mi vybavila slova Krylovy písně:

A jednou za čas se páni ustrnou
a přijdou poklečet,
je to trapas, když s pózou mistrnou
zkoušejí zabrečet!
Pak se zvednou a hraje muzika
písničku mizernou,
ještě jednou se trapně polyká
nad hrobem s lucernou.
Co tady čumíte? Zkoušíte vzdechnout!
Copak si myslíte, že jsem chtěl zdechnout?

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 15:10

Malvin ach to je přesný. Mě úplně drtí ta jejich sprostota. . Když estébák babis uctívá oběti okupace. Je mi z toho na zvracení.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2018 15:28
Reakce na Dadoo:

Babise dokonale vypiskali před rozhlasem 

​To nevnímám jako něco obdivuhodnýho, pískat se má na mítingu ANO, pískat můžou sokolové na svém sletu, ale pískat na pietní akci je nevhodný