barbucha Ma drzet hubu, to si demokrat??![]()
Aktuální česká politická situace
Co blbneš - já?! ![]()
![]()

Catherinne tady bude zle :-)![]()
![]()
stes Proč?

Snad ani Blesk neni tak plytkej
https://www.forum24.cz/babis-bere-do-lan-i-sve-deti-prchal-ani-sablatura-pozvanku-nedostali/
Mutziputzi
jezisi.. Pitomej a uplne zbytecnej clanek..
To je tak přesný! ![]()
Buhehehehehe! Slečna Vivien a pan Frederik!
Zpravodajství z Buckinghamskýho paláce?
Nic moc vespolek teda

barbucha Zas lepsi nez kdyz renomovani nezavisli zurnaliste pisou o Prchalovi a Sablaturovi bez cehokoli, jak kdyby spolu pasli, viz vyse slavny Forum
No jak myslíš. Já, hledíc na PANA Frederika, se teda docela dost bavim ![]()
Soudruh prezident přijal na Hradě ohrožené děti. Chválíme, že svou důstojnou osobu neoddělil od těch spratků železnou mříží ![]()

To zdegenerovaná aristokracie to dělá jinak. Patrně je nalitá už za bílého dne, pročež se válí s (neméně ohroženými) dětmi po zámeckých kobercích. Hanba!

barbucha
tak to je fakt dobrý kontrast! ten zeman za řečnickým pultíkem..![]()
Von by bez pultíku upad.
Ale jak tam káže a vytahuje se na těch pár malejch chudáků... no na poblití.
Zemrel Kubera![]()
razorblade
jeden z mála rozumných, lidských, netrpějících syndromem nadčlověka
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
