Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 30. března 2020 18:43

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:31

barbucha jezus to mi připomíná, že jsem měla dnes v noci noční můru - přišla k nám domů Schillerová, na nějaký úřední jednání s mým mužem a já u toho měla dělat hostitelku.. a nemohla jsem najít nic vhodnýho na oblečení  - nejdřív jsem se cpala do punčocháčů, který se mi pod rukama trhaly, a pak jsem měla ve skříni samý šílený modely z volánů a fiží.. nakonec jsem řekla, že tam nejdu, ať si trhne:-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:32
Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:57

https://twitter.com/spolecnebrno/status/1244691704722194433?s=21

Snad by to mělo fungovat jako link k odemčenému článku Enka o Mynářově objednávce čínského výhrůžného dopisu Kuberovi.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:23

Si tady zas odlozim neco prisernyho.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:28

razorblade A bureš zas bude moc vykládat, jak on nechtěl

Strašný.

Offline rasaNori
Avatar
8821 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:37

razorblade zrovna jsem s tim sem sla....

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:40

razorblade Toto je strašný, zrovna jsem to komentovala v "koronaviru". "Dohlížet a trestat" v praxi. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:42

Garfie ja mam nastesti uz tyden vybrany misto, kde, kdyby se neco hrozneho udalo, prinejhorsim prejdu zelenou hranici do Polska. :D

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:46

razorblade Mě právě děsí ten vývoj v Maďarsku...a tyhle zprávy mi dělají starosti víc než korona. To je typická vařená žába. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:59

Garfie ja to mam stejne, muj omezenej mozek koronavirus prilis netankuje, na rozdil od experimentu, kterej s nama provadej nasi pohlavari

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:52
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:45

tohle je vazne strasne 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:46

já už jsem to odložila do koronavirového vlákna.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:47
Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:55
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:15

barbucha jak tady v jednom vlakne nejake uzivatelky napsaly, ze si kvuli koronaviru poplakaly, tak jak dneska cely dopoledne ctu clanky a twitter k tomuhle, zacinam premejslet, ze si taky pobrecim. zatim ale mam jen chut hrozne nahlas kricet a do neceho triskat. a bez rousky!

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:30

razorblade Jo, tu nemoc beru fatalisticky, prostě to asi přijde. Ale tohle to ořezávání demokracie STBákama je na mě moc. Z toho mám děsuplné sny.
Kolik mi můžou přišít za účast na demonstraci při platnosti nařízení ze zákona o ochraně veřejného zdraví?

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:32

razorblade 

Na to je slz škoda. Chce to třískat... tyhlety prezenty do držky!

Tenhle idiot od toho už upustil, ale takovejch snah ještě bude...

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 31. března 2020 14:43

andulka01 Kdyz pujdes sama, tak to mas za desitku a nebo za dvacku ve spravnim rizeni ale zajimalo by me, co by se stalo, kdyby vysll do ulic lidi vic, karantena nekarantena...

barbucha ja si taky rikam, ze jen vypoustej balonky a cekaj, coho si kdo vsimne a co si jeste muzou dovolit. Fakt to chce ostrazitost. A byt je nevolim a ve spouste veci s nima nesouhlasim, delaj to dobre pirati, kteri, jak jsem dnes pochopila z rozhovoru s Pikalem, poctive sledujou vsechno, co se sustne na eklepu a tyhle pokusy podchytavaj a sirej to dal...