Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 20:18

RoSa 

Aby se z tý Číny neposrali, fakt. Nikdo, nikdo se jim tak neklaní jako my!

Offline Sweet Potato
Avatar
40103 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 15:45

Lidovky byly dlouhé foky moje srdcovka. Dnes tu dvacku radši hodím někde do kašny.

Offline Liesel
Avatar
1659 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 16:57
Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 18:26

brrr 

Teď sem s tím jdu... a pro ty, kdo nemaj FB:

Zajímalo by mě, jak se s těma rouškama najedí. A jak asi Milda vypije tu skleničku co drží nedočkavě v ruce.

Že by si snad ty roušky, ó hrůzo, sundali?!

A co to tam stojí vlevo v zadním rohu? Pojízdný křeslo? 

Samé otázky.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:00

barbucha Tak maj to nakrájený na mý kousky, to se dá šoupnout do roušky bokem

S tím pitím nevím, pít přes hadr to asi nebudou. To respirátor ma aspoň ten filtr, po odšroubování by šlo použít neekologické brčko.

ale co ta distanc? Tohle je nějaká ta výjimka ze zákona, schůze, výbor, představenstvo bo co? Na ně to shromažďování a 2 metry ani železnou tyčí  neplatí ?

Offline Sweet Potato
Avatar
40103 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:06

barbucha co to tam stojí vlevo v zadním rohu? Pojízdný křeslo? 

Gramofon

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:15

jako mohly byste tady přestat přivolávat další morový rány? doufám, že je to jen plácnutí ze soudku "metrové rozestupy ve škole"

Stát by mohl vstoupit do klíčových podniků, pokud by se kvůli koronaviru dostaly do problémů. Premiér Babiš to připustili v České televizi.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:17
Reakce na Sweet Potato:

Gramofon

​teda ty si!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:17

moora pokaždé si řeknu, že já teda rozhodně nikdy nebudu říkat "já jsem to říkala!" ale my pesimisti holt můžeme být jedině příjemně překvapeni...

Online Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:17

moora

(edit: já jsem to neříkala )

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:20

moora No dobre, to uznávam i ja, že to už je fakt blbé. :(

Offline Sweet Potato
Avatar
40103 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:26

moora No...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:36

moora pokaždé si řeknu, že já teda rozhodně nikdy nebudu říkat "já jsem to říkala!" ale my pesimisti holt můžeme být jedině příjemně překvapeni...

(akorát ti smajlíci mají mít tenhle výraz )

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:37

moora Říkejte mi baba Vanga  uááá

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 22:14
Reakce na Sweet Potato:

barbucha co to tam stojí vlevo v zadním rohu? Pojízdný křeslo? 

Gramofon

Teda ale!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 22:17

moora No snad budeš s tím plácnutím do vody pravdu, protože jinak...

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 22:19

moora no to snad ne!!

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 05. dubna 2020 11:05
Reakce na moora:

jako mohly byste tady přestat přivolávat další morový rány? doufám, že je to jen plácnutí ze soudku "metrové rozestupy ve škole"

​No! Pak kdo je tady panikář. A ne, nemam radost, že jsem zase jednou měla pravdu.