Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:00
Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:33

razorblade Soudruzi se s tím nemažou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:29

ziginka pekne receno

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 19:48

@barbucha bacha!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:52

Sweet Potato si pamatuju, jak jsem byla na policii, když nás bývalý zaměstnanec brutálně špinil po celém internetu, šířil pomluvy, lži, výmysly...a policejní orgán mi sdělil, že se tím zabývat nebude, protože na internetu si každý může říkat, co chce, neb tam je svoboda slova.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 22:01
Offline Liesel
Avatar
1659 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 23:22

Sweet Potato To si dekaji pr.el

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 23:27

Sweet Potato no to snad ne! Tak Zeman muze sirit lži i o mrtvých lidech a tady se uz nesmí kritizovat?

To už tady bylo!

Online RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 23:35

continuity Sweet Potato  to ale platí jen v Karlovejch Varech!

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 23. dubna 2020 00:11

Tak uz zaradili zpátečku.

Omlouváme se za nešťastně formulovanou tiskovou zprávu karlovarské policie, která bez znalosti kontextu působí nevhodně. V pozadí sdělení je vyšetřování závažného trestného činu nebezpečného vyhrožování předním ústavním činitelům, což ve zprávě chybí. Karlovarští kriminalisté dne 19. 4. 2020 sdělili obvinění 43 letému recidivistovi, který veřejně, prostřednictvím sociálních sítí, vyzýval k vraždě ústavního činitele podříznutím hrdla a dalšímu vyhrožoval usmrcením. Muž se k činu doznal, hrozí mu až 3 roky vězení.“

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 23. dubna 2020 09:20

continuity 

No proto. Já se bojím jen postihu za vyzrazení státního tajemství. I když to, že ten či onen je idiot, prase a hovado... vlastně už žádný tajemství není

Online RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 16:18

případ Kubera...

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 19:47

RoSa 

Hnus fialovej. Jasně že na něj tlačili... a my pamětníci víme, jak to taková svoloč umí. Doufám, že to ten Vystrčil nenechá zapadnout.

Online RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:00

barbucha

tak vono vůbec všechno z východu, že... je toho všeho najednou nějak moc...

kauza Koněv

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:07

RoSa 

Svoloč mužická!

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 19:19

Koukám na přenos ze sněmovny... strašný, strašný! Stanjura (mimo jiné) výbornej, nakládá hrozně (bere krizovej "plán" bod po bodu) - mě teda kdyby takhle někdo veřejně rozebral, tak se v tu chvíli odeberu na půdu oběsit!

Ale těm šmejdům je to úplně jedno. Když už  tam vůbec uznaj za vhodný sedět, tak se bavěj mezi sebou, mastná Alena čumí do mobilu nebo doráží na Hamáčka... ani chovat se ta sebranka neumí. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 19:28

barbucha Naprosto s tebou rezonuju. Banda hňupů.

Jen jsem přemýšlela, proč mě to tak strašně podebírá na tyhle přenosy koukat, sněmovna, tiskovky...

Někdo koukne, zasměje se hlupákům a pustí z hlavy.
Mě to tak strašně nasere, až to fyzicky bolí, jak vidím tu koncentrovanou aroganci moci a tu tupost. Úplně bych chtěla vyběhnout do ulic a burcovat  

Jak je možný, že to nikdo nevidí, neslyší, že se zem ještě neotevřela a peklo je nepohltilo?

Asi to u mě už bude na léčbu.  Tak si to pouštím jen občas, už mám léta...

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 19:42

Jennyfor 

Já se tomu už dávno vyhýbám, ale dneska mě to trochu zaujalo... protože taková přehlídka neschopnosti, amatérismu a arogance zároveň je až neuvěřitelná. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 20:03

A pak se moje doktorka - jako dneska - diví, proč mám zvýšenej tlak!!

S nečekanou reakcí (na Babišovy náhlý sliby o úhradě) pro deník Blesk přišel Maxíkův tatínek Jiří Mosler. „Kde byl premiér v březnu, kdež jsme nejedli, nespali a snažili se vybrat na tento lék peníze? Jedná se jen o populistické gesto, jinak to nemůžeme vnímat,“ reagoval na dotaz Blesku.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/641907/lek-maxikovi-uhradi-pojistovna-rekl-babis-ostra-reakce-taty-a-odmitnuti-kde-byl-v-breznu-zlobi-se.html