Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 21:17

Zarinya já jsem teď hodinu shazovala sníh ze střechy. došla jsem do půlky jedné strany, na dvoře je dva metry vysoká vrstva sněhu  máme zásobu sněhu tak do září.

Online coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 21:27

Zarinya Když jsem já šla z práce, tak sněžilo. Foukalo mi to do ksichtu, fuj, klidně bych si to odpustila A napadnuto taky 0 cm.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 21:31

coralline 

Jiná Realita hele ty me s tim snehem neprovokuj.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 21:32

tak u nás včera kalamita, chumelenice aj teda napadlo nějakých možná i 15.. načež začlo pršet a je to fpytlu:-( ráno jsem potřebovala vyjít uplně miniaturní kopeček, 0 C a déšť tak perka s hladkou podrážkou.. no jak koza na ledě, málem po čtyřech.. odpoledne jsem akorát zmokla

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 22:07

viktorka_od splavu U nás taky včera sníh, ráno ještě sníh, v poledne asfalt. Teď zase sněží, zítra ráno to bude super; sníh a pod ním zmrazky z toho, co dneska roztálo a přimrzlo.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 10:05

Každý, komu chybí sníh, vezme lopatu a jede na brigádu k Jiná Realita .

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 10:11

My máme asi jeden centimetr, chybět mi nic nechybí :-) zato na mě vyskočila dnes ráno na FB vzpomínka, jak jsem se loni v Japonsku pokusila jít nakoupit (naivka).

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 10:40

Bledule 

my jedeme o vikendu na Klinovec, jsem trochu zvedava, jak se tam probojujem. 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 10:46

Garfie To tam ani nechodili do práce nebo měli nějakou speciální metodu, jak se prokopat?

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 11:14

Bledule No Japonci....bylo to odklizené během chvilky. Taky skoro každý, kdo vlastní dům má i vlastní frézku....

Online 999
Avatar
19691 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 15:21

Garfie To je neuvěřitelný...

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 16:16

999 Oni mají i dost výhodu v těch geotermálních jevech :-) Nehřeje to ale všude pochopitelně. Třeba v jedné onsenové oblasti měli normálně v silnici vyvrtané díry a stříkala z nich horká voda. Kolem metr sněhu a silnice čistá.....(možná už jsem to tady ale dávala, nejsem si jistá). 

Online 999
Avatar
19691 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 16:27

Garfie Dávala, ale nepřestává mě to udivovat :-).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 16:28

Garfie to je zajimavy.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 16:36

dnes me nas.... deti. Bohuzel moje.

Offline MP Marge
Avatar
6823 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 16:42

Candance No a co provedly!? 

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 17:15
Reakce na Candance:

dnes me nas.... deti. Bohuzel moje.

​jenom jednou? 

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 17:36

Garfie Tak to je hustý 

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 18:15

Garfie Vedle nas bydli silnicar v duchodu a ten normalne prohrnuje jak Japonec. Rucne teda, zato je venku celej den. Dnes jsem sla kolem jejich baraku a u nich jaro, pruh jejich chodniku bez jedinyho milimetru, bere snad I silnici podle plotu,  jinak u nas tak 30 cisel:-D. Ja ho poslu asi k Jiná Realita na dovolenou.

Coz vysvetluje stav ceskejch silnic, oni si nechavaj sily proste na duchod!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 18:17

Karja nebo si to posypal nějakou ulitou solí