Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 19:06

Potrefenáhusa Kdepak, ja ho vidim venku nonstop, ten to ma vydreny. Ja ho teda podeziram, ze nevydrzi doma, bydli s zenou, dcerou, vnuckou:-D. Lepsi asi prohrnovat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 19:12

Karja  no to asi jo 

Online Sweet Potato
Avatar
40125 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 19:28

Karja Třeba když s malou občas přijdeš pobejt, prohrne i u vás.

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 19:37

Karja Jojo, ten se potřebuje zašít-a navíc si na starý kolena udržuje kondičku! 

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 20:03

Garfie A hlavne ma nafasovano dost hadru z prace, taj aby to unosil!:-D Orange forever!

Sweet Potato No, dneska jsem premejslela, jestli k nemu nemam zajit s nejakou lahvinkou a vono ne, mam se jako pozvat na kafe!

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 21:09

Ještě jednou uslyším od toho pravoklonného kavárnobijce  "hijavej" a budu... vomitovat. A to mě  štve, protože ten barikový merlot si to nezaslouží.

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 10. ledna 2019 21:19

Cislo na vaze!!! Zacalo cislici, kterou jsem rikala, ze nebude zacinat!!! Samozrejme jsem si rekla, ze jsem hodne oblecena, nebyla, ze jsenhodne najedena, nebyla, ze jsem nebyla na zachode, byla, zadna vymluva se nenasla. A to to zacalo tak nevine, vazila jsem dceru, proste jsem chtela svoji vahu jen odecist:-D:-D

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 07:14

berush Nerozumím jazyku tvého kmene.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 09:07

Karja Já vážim tolik co v prváku na gymplu, už sem to tady psala??

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 09:17

Mutziputzi Tohle jsem přesně nechtěla slyšet

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 09:36

Liesel je to ale draze vykoupený!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 09:37

Mutziputzi já vážím méně než v prváku na gymplu, což nic neznamená, protože v prváku na gymplu jsem nosila vel. 42...

Online Sweet Potato
Avatar
40125 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:06

Jiná Realita A já vážila 42 kg, takže jsem fakt ráda, že mám víc

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:18

Já teda vůbec nevím, kolik jsem vážila v prváku na gymplu. Jinak teda kdo chcete zhubnout, pořiďte si hyperfunkci štítné žlázy - ležíte na gauči a hubnutí jde samo 

A ta moje nemocnost už mě fakt s..e. Od začátku prázdnin jsem byla zdravá v září a pak tak nějak kolem konce listopadu 

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:32

Mutziputzi Jo, psala si o tezkem dospivani! Tak snad ses vytahla do vejsky!Hahahahahaha, hele ja vypadala az do prvaku na vejsce jako nejvetsi chudak, to I ted je to lepsi.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:34

Mutziputzi vazim taky stejne jako na gymplu, ale telo vypada nejak jinak 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:34

Karja ti někdo hacknul zdroje ne? já jsem měla dětství i dospívání na růžovym obláčku! štíhlá krásná holčička!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:35

Lamicka to je druhá věc, moje líp!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:40

Mutziputzi Moje jak kde  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 11. ledna 2019 10:40

Lamicka moje i jak kdy