Oblíbené jídlo, aneb - co jíte nejčastěji nebo nejraději.?

11. srpna 2014 19:38
Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 14. října 2014 15:07

Tak už nejen ve vůních, ale při posledním nachlazení jsem se zamilovala do kandovaného zázvoru. Opravdu pomáhá, takže ho teď konzumuju preventivně místo sušenek.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 15. října 2014 16:49

Zázvor můžu také ve všech podobách, ve vůních je to jedna z mých nejoblíbenějších složek, ale nejraději ho mám čerstvý do čaje.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. října 2014 12:57

Trošku mimo téma, ale je to o jídle, tak což. Dneska jsem potřebovala trošku vyluxnout lednici, hoši budou dojídat masové zbytky ze včerejška a tak jsem se rozhodla, že se dneska budu stravovat echt zdravě. Takže jsem tam našla pórek, mrkev, zbytek celeru, pár růžiček kapusty = pórková polévka, dušené kapustičky a k tomu celerovo-mrkvové pyré (dala jsem tam i bramboru a kousek pórku). Bylo to dobré, mám zeleninu ráda, ale tolik zdraví najednou?? Z toho se mi zblázní tělo

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. října 2014 19:10

Dostala jsem v práci od kolegyně k narozeninám levandulový sirup. Abych prý voněla i zevnitř

To vám je dobrota.

Offline evik77
Avatar
758 příspěvků moje polička 29. října 2014 19:17
Reakce na náťa66:

Taky je prý dobrá levandulová čokoláda a levandulový med. Jednou zkusím. 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. října 2014 19:37

To taky existuje, šmarjá, já jsem sto let za opičákama!? Jdu gůglit.

Edit: No vážně, to je paráda.

Offline evik77
Avatar
758 příspěvků moje polička 29. října 2014 19:45

Kde? Kde? Za kolik? 

Offline evik77
Avatar
758 příspěvků moje polička 29. října 2014 19:59
Reakce na naja:

Paráda, děkuji. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:02

Já mám teď tuňákové období. K obědu min. 1x týdně salát s tuňákem a k večeři tak 3x týdně tuňák v olivovém oleji. A to nejím ryby a maso obecně velmi málo.

A minulý týden jsem skoro denně snídala rohlík s finskou pomazánkou  Už jsem přibrala 3 kg.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:02
Reakce na náťa66:

Tak všechno nejlepší, ty naše vonné poupátko!

Offline Miru
Avatar
16624 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:12
Reakce na Evanilla:

...to jsem rada, ze v tom nejsem sama,

Pred casem jsem se naladila na takove - co do mnozstvi - mensi jezeni + omezila jsem pecivo na minimum, a dve kila byla dole - bezva.!

Jenze ted - zima, tma...

...mne tak ted chutna.! Vsechno..., a taky podLe toho zacinam vypadat....

...vidis - tunak, hmmm, zitra koupim...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:14
Reakce na barbucha:

děkuji, já a republika

taky bych chtěla vyznamenáni, teplákovku bych nějakou někde našla.

  K té levanduli, už jsem čokoládu jednou měla, ale nic moc.  Byly v ní zakomponované kvítky, ale chuť to nijak nepoznamenalo.

Ale těch výrobků je na trhu fůra.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:20
Reakce na Miru:

Nejste v tom rozhodně samy, mně se také podařilo horko-těžko nějaké to kilčo dostat dolu, ale najednou začínám sbírat tukové zásoby na zimu. Přesně - zima, tma a přepadají mě nechutné chutě!!

Offline Miru
Avatar
16624 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:22
Reakce na naja:

...proste v tom sadle JE teplejc

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:23
Reakce na náťa66:

Vše nejlepší!

Teď na to koukám, já se o takové věci nikdy nezajímala a ani jsem k nim nikdy nepřišla, takže pro mne je to novinka.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:25
Reakce na Miru:

Já vím, ale radši si koupím svetr

Offline Miru
Avatar
16624 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:26

...momentalne jim nejradeji slehacku s ovocem, cocku a vejce natvrdo, vajicka smazena,  tmave pecivo s obyc maslem...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:26
Reakce na Miru:

Ano já taky, zhubla jsem 8 kg, bylo to přesně loni touhle dobou a celou dobu se mi to krásně drželo. Ovšem teď - přesně jak říkáš, zima, tma a já žeru jako kyselina, mám neskutečný hlad! A navíc miluju sladké.

Vyvažuju to cvičením, někdy se zadaří i 3x do týdne hodinu, ale jak bude tma tak mi to nepůjde 

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 29. října 2014 20:27

Mám to obráceně. Když shodím pár kil, je to výhradně v období podzim/zima. Ne, že bych jedla míň, ale jsem mnohem rychlejší a živější než přes "líné" léto.