Vstupní dveře jsem vůbec neřešila, vybrala jsem podle obrázku a hotovo. Ale teď už bych věděla... My jsme vstupní dveře museli reklamovat, protože se svěsily. Měli jsme tam trojsklo na straně blíže ke klice, navíc je máme nadstardně vysoké, aby nám vrchní hrana licovala s oknem vedle, což byla velká hmotnost a neudrželo se to. Nakonec reklamaci uz ali, vyměnili za dvojsklo a místo mléčného skla jsme nakonec dali zrcadlové. U toho jsem ale myslela, že nepůjde dovnitř vidět, ale když se doma svítí a venku je tma, je přes něj vidět. Dnes je moderní místo koule i madlo a zevnitř bych ocenila zámek s integrovaným klíčem jako bývá v koupelně, už se mi povedlo 2x zabouchnout dveře s klíčema zevnitř