VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:51

711990 Ani s takovouhle velikostí nemusí matka omračovat okolí, prodávají se kojicí šátky/zástěry. Ale jasně, tohle je účelová fotka, kdyby bylo všechno zakrytý, tak to není co prezentovat na ig. 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:52

dzizisketa Ty nesnášíš tenhle požadavek? Já zase vyvalený žilnatý ko.. v mé oblíbené restauraci. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:52

dzizisketa az budes mit argument a dokazes se do me nenavazet, dej vedet, ty dekolte na plese :D

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:53

999 nejsi mestska liberalka! fakt ne, sorry. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:54

711990 ja som mala po porode teda kozy jak vozy ale decentnost sa dosiahnut dala. Tou satkou. Kojila som uz aj v reštaurácii, v parku na lavicke..ja myslim, ze sa tu kritizuje len take to schvalne exhibovanie, nie kojenie na verejnosti vseobecne.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:54

999 Krasne popisne

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:55

999

UUpřímně, co přesně ti připadá na požadavku se při kojení zakrýt oprávněné? Tahle debata hezky ukazuje tu netoleranci. Jako jo, my už uznávám, že kojící žena nemusí sedět doma a kojení je užitečné, ale proboha ať přes sebe něco hodí a neurazí náš jemnocit. 

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:56

jinx

DDržím se tvé argumentacni úrovně, mylně jsem se domnívala, že třeba porozumíš... tak nic, sorry! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:56

tak pojdme v tech restauracich rovnou soulozit, vzdyt co je prirozenejsi! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:56

dzizisketa ne pres sebe, jasne bylo psano pres co...neredukuj se jenom na ne

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:58

jinx

CČekala jsem argument vyměšováním, sex bývá zpravidla až další v pořadí. Nicméně i tak jsi opět provedla smíchání jablek s hruškama, jak bývá v debatách o kojení běžné. 

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:58

... ted uz me napada jen otrepane "tak si roztrhejte obcanky"

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:00
Reakce na dzizisketa:

Však se na ta prsa nedivejte, v té restauraci, není nic snazšího. 

​Správně. A rovněž se nedívejte, pokud někdo vykonává potřebu na chodníku. Jako ruší to někoho?!

Sorry jako, ale pokud někdo bude vytahovat kozy - nekojící - na veřejnosti... co si o něm (resp. ní) pomyslíš? Dtto prdel potažmo další tělesné části... Je kojení skutečně omluva? Totiž omluva - není to degradace na dojnici? 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:01

dzizisketa no ze sa nikto nechce pozerat na jej prsia? Jedno ci je kojaca alebo len nejaka co si zabudla tricko..tu vobec nejde o kojenie. Ja neviem, netolerancia..zas byva tak zvykom, ze na verejnosti sa prsia neukazuju, tak nebudem to robit najust a zakryjem si ich (hovorim o sebe). Tiez to chce empatiu z oboch stran.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2020 21:02

Ja se teda dobre bavim

Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:02
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:02

dzizisketa nikoliv, jen jsem si dovolila podotknout, ze ja, ktera dodrzuji nejaky prijatelny spolecensky konsenzus, si totez dovolim zadat od jinych. A jak trefne poznamenala 999 vyvalene zilante ko... se s nim neslucuji. A nasledne jsem si vyslechla invektivy, ale tak s tim dokazi zit. Nakonec, konkretne my se v restauracich tezko potkame :D

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:03

Kojila jsem obě dcery, mladší dokonce do 13 měsíců. Prsa mám fakt hodně velký, ale nikdy jsem tedy neměla pocit, že vyvalené kozy jsou něco, na co musím dopřávat pohled celému okolí.

A to jsem kojila s klidem na veřejnosti, kdy to nebylo vůbec obvyklé. Jenom se stačilo otočit k lidem zády, nevystrčit celou kozu, aby každý viděl, co zrovna dělám. Prostě jsem se chovala decentně. Bylo to mezi mnou a mou dcerou, neměla jsem potřebu exhibovat a omračovat své okolí.

Tohle je zase typický styl militantních vykojených mozků. Já jsem matka, kdo je víc.

Dítě se klidně nají i když je kojené decentně. Netřeba se u toho předvádět a ty, kteří to vidět nemusí obviňovat z netolerance. Ctělo by to začít u sebe a především tolerovat, že se to nemusí líbit každému.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:03

Mrakoplas tak tak

Offline Gellnerova
Avatar
1107 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:03

mno, já jsem to měla tak, že jako těhotná a kojící jsem na veřejnosti vystrkovala asi tolik, co normálně. Nic. Jako netěhotná jsem nikde nešpulila holý břicho, ani jsem si ho nefotila.. tak jsem se toho držela. A bradavky taky v hospodě normálně nevenčim. Tak jsem se toho taky držela.