jinx Nevypadá blbě, muj vkus to teda neni, ale tenhle ruskej styl mi sem moc nepasuje
VIP zjevy
Mutziputzi nebyla by nějaká fotka před... ? jen pro porovnání, kdo si nepamatuje![]()
Liesel nic lepšího jsem nenašla

ta druhá je možná ještě lepší


Mutziputzi mne prijde ze se Hana zbytecne vysroubovala do umelosti, ma vizas ruske spolecnice, cemuz nahravaji i ty lacine hadriky. Skoda, byvala prirozene hezka.
jinx přišlo mi že inklinovala k takovýmu tomu LA boho stylu, taky nechápu proč přešaltovala na takovou umělinu
Mutziputzi urcite a ten ji sedl, ale tyhle siroke sukynky do pul stehen a podobne, v tom vypadaji vsechny jak ohakle z orsay:D
Mutziputzi zmena velka, ale vypada jako stovky dalsich, trochu mi ty holky/zeny prijdou vsechny stejne asi jako animovane postavičky od Disney.
Lieseljedna jako druhá, ta touha vypadat stejně jako tisíce dalších, to mi nebere hlava
Tohle a tohle je ta sama osoba?


Potrefenáhusa ne, to jsou dve ruzne. Ta sama osoba je tato bruneta a holka v triku levis vyse.
jinx Aha, to by byla už neuvěřitelná promena
a pamatujete si někdo na niku chic? Ta se teda taky nějak dorasovala


pak se jim narodí dítě a buď je podobný tatínkovi nebo nikomu.
Potrefenáhusa nechci teda...ale je tam
![]()
dynda jesteze je matka vzdy jista ![]()
Téměř vždy
Ale v těch dětech tý tváři pak fakt neunikneš a díváš se na tu hroznou pusu, co sis nechala přifouknout, na hroznej nos, co sis nechala srovnat atd. Taky to může být zajímavý. Mně se na mně dost věcí nelíbí, ale vím přesně, kde se vzaly.
Potrefenáhusa no ty kráso!!! O Hance z CzechChicks jsem věděla, psala o těch plastikách i články na ten jejich blog ostatně, ale tohle mi úplně uniklo!!!
Potrefenáhusa sis, taková hezká holka to byla :-(
moora Hezka?? Mne ji bylo vzdycky mezi tema blogerkama az lito, takova snaziva vosklivka. Ovsem ted je to teda postavicka vylozena.
Strašný. Strašný.. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

