VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:14

Malenge Vždycky přemejšlim proč maj některý lidi potřebu předkládat negativní varianty co můžou nastat a nakonec mam vždycky chuť jim doplnit, že je taky možný, že dostanu třeba eště rakovinu místo pláže

Offline Karja
Avatar
44458 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:15

Mutziputzi Jako mne teda nepribyla kila, ale zmenila se postava, proste se mi nejak rozsiril hrudnik a trup. A rikalo mi to vic holek, vyhodila jsem trictvrte skrine, ac na kila stejny, na cm mi to proste nesedelo. Ale ja nosivala veci dost na telo, ted je vse oversize, takze kveta ti. Bude tak jako tak;-)

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:28

Mutziputzi neboj, ja som pribrala 17kil a do dvoch mesiacov bolo vsetko dole a to som zrala vsetko rad radom, aj v noci aj ked dost na tom malo zasluhu asi kojenie ale tym chcem povedat, ze to určite das, my ti verime

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:29

Karja ja mam tiez pocit, ze po druhom porode sa to trochu preskladalo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:31

Mrakoplas Tak já nemam strach, že nebudu mít stejnou postavu jako dřív, jenom bych to chtěla prostě hned!!! Pro mě je tohle prostě strašnej diskomfort, nemůžu si pomoci.

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:35

Mutziputzi tak u měl to bylo i tím, že jsem před těhotenstvím dost běhala, v těhotenství to nešlo, tak jsem i rozkydla. Pak se to postupně vrátilo zpět, ale cvičit jsem začala až po šestinedělí

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:54

Mutziputzi Hele, rakovinu bych ti fakt nepřála. Jen mě zarazila ta hladovka, to vidím jako hodně blbej nápad, ale každý si to samozřejmě může udělat po svým, možnostem se meze nekladou

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:55

Malenge no jo no, každej jsme ňákej, mně je nejlíp, když jim co nejmíň

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 23. února 2020 12:03

Mutziputzi Já poprvé přibrala kolem 20 kil a půl roku po porodu jsem měla i s tabulkou večerní čokolády o deset kilo míň než před těhotenstvím a dítko bylo v zásadě normální (ani kliďas, ani nonstop řvoun). Srpen na pláži bude, myslím co se týče vzhledu, cajk.

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 23. února 2020 12:34

Mutziputzi Já jím už od puberty taky celkem málo a vyhovuje mi to, těhotenství a měsíce po porodu jsou velkou velkou výjimkou. Dost mě to překvapilo, jak tělo jelo najednou úplně jinak. Takže bych v rámci zachování zdraví byla s hladem opatrná, ale to prostě vyzkoušíš a uvidíš, co ti bude sedět. 

Offline stes
Avatar
9111 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:02

Mutziputzi hele smir se s tim ze s kojenim ani bez do nejakyho veku ditete bez jídla a s hladovku existovat nemůžeš, ale pac to u tebe ještě nenastalo, vis prd, stejne jako my, co se tebe tyka. Takze nam povíš pak, pokud mozno v prislusnem vlakne a ted sem prosim nekdo dejte nejakej zjev, netehotnej 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:12

Mutziputzi tak ono to pribirani v tehotenstvi neni samoucelny, telo si dela zasoby prave na to kojeni. kdyz kojit nebudes tak holt hladovka, ale ja bych radsi investovala do toho psychologa

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:13

viktorka_od splavu Na co psychologa?

Offline stes
Avatar
9111 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:13

viktorka_od splavu jo, jo, chtělo by to zapracovat na psychičce, receno sportovni terminologii 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:32

Mutziputzi to bude narazka na tvuj zavazek nekojit, protoze je ti to odporny;)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:35

Mutziputzi protoze by to bylo zdravejsi pro oba

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:37

viktorka_od splavu zas bych uplne nejela kojici gestapo, spousta deti byla nekojenejch a prezily:) 

Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:37

viktorka_od splavu hele dcero, ja myslím, že mutzi je dost inteligentni,aby si rozhodla sama.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:40

711990 No jasne, fascinuje me zpochybnovani moji svobodny volby

Tak Betty diky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:41

711990 Taky diky