VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Online Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:29

crazydaisy To je výborný!! Hned jsem si sjela její Instagram!!

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:29

crazydaisy Ta je božííí, dík. Dost mi to teda připomíná videa spolužaček mé dcery, poslala jsem jí to a nedivila se ani trochu (ad nedávná debata na téma j/elita národa)

Offline Anička dušička
Avatar
99 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:30

vladni hnuti Jsme rodina? to je nejaka prdel, ne?

​Bohužiaľ, nie je. Boris Kollár vystupuje ako spasiteľ chudoby. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:34

barbucha vladni hnuti Jsme rodina? to je nejaka prdel, ne?

​Vůbec netušim. Ale já si na ni vzpomněla, protože dneska bylo něco na Seznamu, že teď musela odstoupit. No jo, holt když bohatejch poctivejch chlapů moc neni, co má chudák holka dělat jinýho, než lovit mezi mafiánama

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 23. června 2020 15:01
Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 23. června 2020 15:06

crazydaisy Božinku!

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 23. června 2020 15:34

barbucha vladni hnuti Jsme rodina? to je nejaka prdel, ne?

​Kiež by ...to je vládna strana...

barbucha čo sú to aviátory?

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 23. června 2020 15:37

slniecko Sluneční brýle pilotky, frčely už kdysi, když je nosil Cruise v Top Gunu. Jedno mé dítě vyhrabalo ty, co jsem si tenkrát dovezla z Maďarska. Vypadá v nich jen o fous líp, než tenkrát já.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. června 2020 16:14

barbucha jezis este aj sem ju davaj, nestaci, ze na mna vyskakuje z kazdych slovenskych novin..

viktorka_od splavu Sme rodina je vladna strana, ktoru zalozil clovek, ktory ma tusim 11 deti s 9 zenami (alebo tak nejak), ten nazov je priznacny . Vacsina tych matiek jeho deti ma podobne pery, asi je na to zatazeny.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. června 2020 16:17

crazydaisy tvl vtipny komentar k tomu

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 23. června 2020 16:36

Sweet Potato jéééé, vďaka, už viem, aj ja som jedny mala , pred štvrťstoročím

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 23. června 2020 17:05

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 23. června 2020 19:32
Online stes
Avatar
9122 příspěvků moje polička 23. června 2020 19:40
Reakce na Sweet Potato:

Ava Klony útočí

​Jo, přesně. Tenhle trend chci vypadat jako vsechny ostatní, fakt nechapu

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 23. června 2020 19:44

stes Ono to tu asi bylo i dřív, v dospívání aspoň. Jenže dřív nebylo tak snadné toho dosáhnout.

Online stes
Avatar
9122 příspěvků moje polička 23. června 2020 19:46

crazydaisy jako jsem si to pustila dvakrat, jestli to neni vtip, kterej jsem na prvni dobrou nezachytila. Bohužel neni. Tohle si budu poustet, az mi bude smutno. 

Online stes
Avatar
9122 příspěvků moje polička 23. června 2020 19:46

Sweet Potato v puberte mozna, ale těmhle je uz snad vic

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 23. června 2020 19:51

stestaky mi chvíli trvalo, než jsem pochopila, že to myslí vážně.

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 24. června 2020 07:16
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 24. června 2020 09:00

Dadoo proboha, dyť to byl docela hezkej kluk..