Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 22:38

Lamicka děkuju

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 23:25

A jedny vlny pro radost focené bez filtru a kruhového světla

A teď nevezmu nůžky týden do ruky

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 06:02

Catherinne To je abslolútna dokonalosť a krása

a ešte by ma celkom zaujímalo, aké je to vpredu, rovnaká dľžka ako vzadu, či kratšie?

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 08:48

Daridari je to lehce sestříhané všude, po celé hlavě. Stejná délka to není. A dík, mám novou kulmu na vlasy, musím to dostat do ruky, dokonalý to není, ale to pude

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 09:56

Catherinne začala jsem té taky šmírovat na IG a padá mi brada! Taky z >modelek<, chodí k tobě taky někdo, kdo nemá nadprůměrné množství vlasu? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 10:00

rozarka Já.

Offline Annegret
Avatar
162 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 10:01

Catherinne vsechno krasny a ty šedive vlasy jsou skvele. Tak chci vypadat, az budu "velka". A krasnou dovolenou

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 10:08
Reakce na Sweet Potato:

rozarka Já.

​A já. rozarka

Ale co chodím k C., vypadám, že mám vlasů mnohem víc než dřív. 

Offline Aranel
Avatar
6553 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 11:46

rozarka Já taky, šmarja! Mám standardní množství jemných rovných chrounů

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 12:17

rozarka jen šmíruj

Sweet Potato Pinot Noir tak hele, vy jste tam taky, takže máte co? Nadprůměrné množství vlasů! 

Aranel ty tam nejsi, ale co není, může být, vlasů máš na to dost 

Annegret moc děkuju

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 12:55

Catherinne Pokud by ve srovnávací skupině Fantomas a Kojak, tak rozhodně!

Offline Aranel
Avatar
6553 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 15:09
Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 15:13

Aranel nojo, standardní je ještě super. Rovné a jemné mám taky, do standardu ovšem daleko. Kadeřnice mi tuhle říkala, že moje vlasy jsou jak miminkovské. A ne, nebyla to poklona

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 16:45

rozarka Přesně to mam na hlavě já, pět kojeneckých vlásků šesti řadama. Já bych byla pro Catherinne skutečná výzva

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 16:49

Catherinne uzij si dovolenou!

Offline tina
Avatar
6296 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 18:11

Catherinne Není to Lamicka ? To je prostě nádhera

Offline tina
Avatar
6296 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 18:21

A já jsem dneska dostala kompliment na vlasy od už lehce staršího muže (proti mně). Prý v tom účesu mám takový francouzský šarm:) Od chlapa mě to potěšilo hodně.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 18:27
Reakce na Catherinne:

A jedny vlny pro radost focené bez filtru a kruhového světla

A teď nevezmu nůžky týden do ruky

​Takhle bych to chtěla mít, ale mně se vlny moc nedělají, mám jen takovou jednu vepředu. Jinak barvu mám teď hodně podobnou.

Máš prosím nějaký tip, jak udělat rychle a efektně vlny, abych si nezničila vlasy? Mám v mírných vlnkách takový míň vysekaný obličej a ne tak přísný výraz.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 18:51

Lunaja delam zehlickou, pokud mas ne uplne rovny jako hrebiky, staci ti zvlnit jen nektery prameny a je to rychly. Ja to delavala s touhle dylkou tak, ze jsem si umyla vlasy, jeden-dva dny jsem je nosila rovny a na dalsi 2 dny jsem je navlnila. Kdyz je nevlnis cerstve umyty, neprijde mi, ze by to vlasy nejak extra nicilo. 

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 19:11

tina To potešíkaždopádne Tebe naoazj účes nesmierne pristane