jinx Šaty jsou skvělý, moc ti sluší a ty žlutý se mi líbí taky! A já bych je klidně nosila i běžně, ale já jsem teda zastydlá hippísačka.
(teda za tu cenu jenom v neděli, to je jasný!!)
Co jste si dnes koupili/y?
Garfie pockej, v nedeli a o prestupnem roce:) a diky!
ja bych si je oblikla, az znovu pojedu do Portofina (snad pristi prazdniny
)
jinx Haha, no, ty jo, tak na jejich webu by mě nezaujaly vůbec...vyfocené maximálně neslušivě a babkovsky. Nikdy bych nevěřila, že můžou vypadat tak dobře. Fakt pecka a ta kabelka je ![]()
LadyMary mne zaujaly tim vzorem, neco takoveho jsem zrovna hledala. Ale jako bemit cos u nosu a muset to objednavat a cekat, co vlastne prijde, tak je asi nemam. Diky, tesim se, az kabelku vezmu poprve ven, stul uz mame rezervovany:)
jinx ty saty jsem obdivovala uz na ig, jak jsi fotila knihu. To, co z nich vykukovalo, bylo pekny. :)
razorblade dekuji:)
Čekám na dny Marianne a snad koupím kabelku![]()

Dneska jsem koupila ty dvě profláklý knížky Rupi Kaur (na Dobrovským momentálně po 99 Kč!)
tina Dobrovského prosím nezmiňovat, nechala jsem tak skoro tisícovku
(v těch slevách!)
Teď jí vyšla nějaká novinka, ne? Koukala jsem, že na Databázi má nejlepší hodnocení.
tina něco mi uniklo? (Neměla bych kupovat další knihy!
)
Garfie oj! ![]()
Ounz tady no https://www.knihydobrovsky.cz/vyhledavani?search=rupi+kaur
Já bych neměla kupovat už vůbec nic![]()
tina
ale ono se vždycky něco najde!
Ounz Promiň, měl to být spíš tento odkaz!!![]()
Garfie ten je opravdu lepší ![]()
Ounz No mají to nějak podivně seskládaný, myslela jsem, že se v těch prvních slevách objeví všechno, raději to ještě důkladně prostuduj! ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
