Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 06. zaří 2021 18:23

jinx Šaty jsou skvělý, moc ti sluší a ty žlutý se mi líbí taky! A já bych je klidně nosila i běžně, ale já jsem teda zastydlá hippísačka.  (teda za tu cenu jenom v neděli, to je jasný!!)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. zaří 2021 19:14

Garfie pockej, v nedeli a o prestupnem roce:) a diky! 

ja bych si je oblikla, az znovu pojedu do Portofina (snad pristi prazdniny

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 08:43

jinx Počkej, počkej....ty šaty, co máš na sobě jsou tyhle? šaty

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 08:53

LadyMary videla jsem je v COS na figurine a vypadaly divne, jinx tobe moc slusi.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 09:26

LadyMary jo, to jsou ony :))) proste web cos je seznam toho, co nekupovat:)) 

Kokoska dekuju! 

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 09:44

jinx Haha, no, ty jo, tak na jejich webu by mě nezaujaly vůbec...vyfocené maximálně neslušivě a babkovsky. Nikdy bych nevěřila, že můžou vypadat tak dobře. Fakt pecka a ta kabelka je

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 10:00

LadyMary mne zaujaly tim vzorem, neco takoveho jsem zrovna hledala. Ale jako bemit cos u nosu a muset to objednavat a cekat, co vlastne prijde, tak je asi nemam. Diky, tesim se, az kabelku vezmu poprve ven, stul uz mame rezervovany:) 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 10:24

jinx ty saty jsem obdivovala uz na ig, jak jsi fotila knihu. To, co z nich vykukovalo, bylo pekny. :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 10:28

razorblade dekuji:) 

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 07. zaří 2021 18:48

Čekám na dny Marianne a snad koupím kabelku

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 18:58

Dneska jsem koupila ty dvě profláklý knížky Rupi Kaur (na Dobrovským momentálně po 99 Kč!)

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 15:13

tina Dobrovského prosím nezmiňovat, nechala jsem tak skoro tisícovku  (v těch slevách!)

Teď jí vyšla nějaká novinka, ne? Koukala jsem, že na Databázi má nejlepší hodnocení.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 16:05

tina něco mi uniklo? (Neměla bych kupovat další knihy!  )

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 16:08
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 16:09

Garfie oj!

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 16:10

Ounz tady no https://www.knihydobrovsky.cz/vyhledavani?search=rupi+kaur

Já bych neměla kupovat už vůbec nic

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 16:13

tina  ale ono se vždycky něco najde!

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 16:39

Ounz Promiň, měl to být spíš tento odkaz!!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 16:45

Garfie ten je opravdu lepší

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 08. zaří 2021 17:37

Ounz No mají to nějak podivně seskládaný, myslela jsem, že se v těch prvních slevách objeví všechno, raději to ještě důkladně prostuduj!