Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:21

jinx mně se to taky líbí, i když bych to nenosila, necítila bych se v tom...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:22

tina ja prilezitosnte jo, ale jasne, na bezny den v praci asi taky ne 

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:36

jinx super! Taky uz na dalsi tyden ladim Benatsky satnik Kuloty u svadleny Bile kosile na zehleni :) Preji statnou cestu a prijemny pobyt !

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:36

Karja my drevo v kuchyni mame a nic moc. Nejsou to parkety, ale jakoby takove bloky z parket. Mame to 6 let a je to hrozne zasle, spousta ryh a oděrek- hlavne od deti a ruznych jejich odrazedel, ale i ode me, jak mi porad pada neco z ruky, zelezny mlynek treba. Taky mi kolikrat zateklo pod mycku, to ani nechci videt, jak vypada ta podlaha tam. A v tech dirach je cerna spina, no, ta podlaha uz ma prevazne cernou barvu. Ale zbrousit to casem asi pujde, to ma jinx pravdu. Parkety v ostatnich mistnostech jsou tam 40 let, brousily se nedavno a vypadaly jako cerstve polozene. 

Online continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:40

Gatita my mame kantovku v kuchyni, ale lakovanou. Jako po 12 letech už by to asi chtělo prebrousit a znovu nalakovat, ale spíš je ten lak už osoupany, než žeby v tom byly výslovně díry nebo nějaká zašla špína. 

Ta podlaha na plno jiných problémů, toto zrovna není ten hlavní. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:42

jinx ty saty jsou skvely

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:44

Koupila jsem si kabát a je v něm děsnej hic, tak uvidíme v zimě:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:46

Gatita no ale kdyz ti ten mlynek spadne na dlazbu je to horsi. 

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:58

viktorka_od splavu to jo, no. 

continuity my to nemame nalakovane. Mne se to libi, ten prostor je prijemny, takovy mekci, teplejsi... ale uz bych si to asi nedala, priste nejspis dlazbu, nebo u znamych jsem videla epoxid, vypadalo to dobre a funkcne, ale trochu mi to v necem evokovalo lino. Jinak ta nase podlaha je zasla dost, v tech oderkach. To je proste na rejzak a ten asi ani nemam

Online 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 21:59

jinx Fakt super :-).

Online 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 22:28

jinx Jak jsme si tady svorně zanadávaly na Cos, tak to asi padlo na úrodnou půdu :-). Teď jsem projela stránky a dost šatů se mi tam líbí. 

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 22:44

jinx S těmi kompromisy máš úplnou pravdu. No my uvažujeme spíš o dřevu, o těch větších prknech. Ty parkety budou asi náchylnější. 

Gatita Jasný, ona ta větší prkna budou možná odolnější? Nevím těžko říct, ale to má ségra a vady na kráse to má jen po nějakých rodinných italiich, jestli mi rozumíš:D. 

Ale to je jedno, jsme OT. Hlavně hodně nevytirat že jo:-D. Než to macet vodou, tak pěkně u telefonu objednávat:-D

Online 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 22:49

Karja My máme masivní dubový prkna, hodně široký a jen napuštěný olejem. A ta podlaha je krásně živá, občas něčím zakydaná, běžný provoz přináší různé nehody, ale stejně stárne do krásy :-).

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 22:59

999 Jj tak mi to přijde i u ségry. Já tomu říkám, že je jakoby objektivně hnusnější ale subjektivně krásnější, než třeba ty vinyly;-)

Online 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 23:01

Karja Mně přijde objektivně i subjektivně nejkrásnější :-).

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 23:56

999 

My máme taky olejovaný dřevo a je to pořád krásný. Já mám zkušenost i s dřevěnou pracovní deskou v kuchyni, a i když se udělá nějaký flek, tak to dřevo to za krátký čas nějak zpracuje, flek zmizí. Neměnila bych. I nějaký škrábanec nebo důlek v tom dřevě mě neruší, pořád je to to stejné dřevo, stejná barva, vidět je to jen pod určitým úhlem. Nikdy bych neřekla, že je to hnusný.

Jó, to dvoucentimetrový důlek v plovoucí podlaze, co jsem kdysi vyrobila v kuchyni, když mi vypadl asi dvoukilový kus masa z mrazáku, to bylo jiný kafe. To se nedalo nijak ukecat ani zamaskovat. Doufám, že tu podlahu noví majitelé vyměnili

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 06. zaří 2021 00:02

jinx tedy na produktovce mě nezaujaly, ale na tobě super! 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 06. zaří 2021 02:58

jinx skvela koupe, moc ti to slusi!

Online 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 06. zaří 2021 05:53

dynda To je přesně ono, ta podlaha si vždycky pomůže sama :-).

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. zaří 2021 06:12
Reakce na Mini:

jinx super! Taky uz na dalsi tyden ladim Benatsky satnik Kuloty u svadleny Bile kosile na zehleni :) Preji statnou cestu a prijemny pobyt !

​dekuji a napodobe! my teda letime az 24. 9., ale nic neponechavam nahode! Jeste nejake pekne boty na prochazky po vinicich by to chtelo... :) 

a dekuji vsem za pochvalu satu. 

tina to je hezky bunda, co je zac? Ja mam radeji kabaty a bundy moc nenosim, mela jsem jednu, roky a roky, ale uz jsem ji vyradila a jedna nova by se mi hodila.