RoSa 40
Hádanky...
96
40 nebo 92
52
Mrs.Robinson taky jsem pro 96 ![]()
96
Jedině 96
bublifuk A proč by to tak nemohlo být?
Řvousenka mohlo, co by ne. Záleží jaká to má pravidla. (Ty neznám.)
bublifuk už jsme to tu jednou řešili, hádanky tohoto typu už tu byly. Taky si nemyslím, že je jeden výsledek ten správný.
Z variant 40 a 96 bych dala přednost číslu 40. Sečtu řádek a přičtu k němu výsledek na předchozím řádku. Mimochodem dostanu stejný výsledek jako bych ty čísla měla sečtená všechna na jednom řádku. K tomu číslu 96 jste museli dojít jenom násobením a to už mi přišlo dost domýšlení tam přidat číslo a ještě symbol násobení.
Můj názor je ale stejně ten, že je to hrozný paskvil, tváří se to jako matematický zápis s matematickými symboly a ten má jasná pravidla. Kdyby to doneslo vaše dítě takhle ze školy tak byste si nejspíš řekli, že řádek 2 a 3 je špatně a výsledkem řádku 4 je číslo 19.



RoSa nemám 2
a nejsem si jistá 4. A 5 je je teda záludná - podle mě má 2 řešení.
Makara 2 je jedna z mála, co mám
Já mám všechny ![]()
RoSa Já mám 1, 3, 6, 7, 8, 10.
Ten druhý sloupec mi přijde lehčí a 1 mě rozesmála, ta je fakt povedená!
Sweet Potato 2 ani netuším!!!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

