Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 31. října 2018 13:26

Garfie kdyz ja mam dojem ze ona sama nevi jak to skoncit

Offline DruI
Avatar
5558 příspěvků moje polička 31. října 2018 13:29

A přečetla jsem Dvě místa na slunci a moc se mi ta kniha líbila. Velmi příjemně komorní.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 31. října 2018 13:31

Karoleena NEEEEEEEE proboha! DruI to je presne muj tip uz tak poslednich X mesicu....boze

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 31. října 2018 13:42

DruI Potrefenáhusa teď nevím, která z vašich variant je horší 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 31. října 2018 13:46

viktorka_od splavu já to mám z knihovny :-))

DruI no mne přijde, ze zatim to je jen takovej rozjezd, takže já vic dilu uvítám!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 31. října 2018 14:02

Garfie mne by dalsi natahovani nevadilo, ale at to odsypa sakra! neze to do dalsiho dilu zapomenu

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 31. října 2018 14:05

Potrefenáhusa ne víc dílů ne! Já už to potřebuju dočíst a odložit 

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 31. října 2018 14:37
Reakce na Potrefenáhusa:

Ounz já mám pak připravený My, utonulí a na to se vyloženě těšim.

​tohle zní dobře, píšu na seznam, vůbec to všechno nestíhám číst.

Novej Murakami mě navnadil, ale chci ho k Vánocům, takže dneska se chystám na Hon na ovci a o víkendu jsem si koupila Nestvůru z Essexu, na to se taky celkem těším.

Snažím se teď číst knížky, které mám doma, včera jsem dočetla Král krysa, skvělá kniha!

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 31. října 2018 15:53

nellielovett král krysa byl super! Čerla sem ho v 17 a možná bych mohla znova..taky se snažím číst, co mám doma, ale knihkupectví mi to kazej..

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:20

Ounz já taky! A i ten šogun byl super

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:23

Potrefenáhusa toho sem vlastně nečetla! Dík!

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:32

Potrefenáhusa Šogun má 984 stran? Jsem snad nikdy takhle tlustou knihu nepřečetla.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:37

nellielovett voni to jsou dva díly (teda ta stará, co mám doma)

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:40

Potrefenáhusa nellielovett Šógun je výbornej. Mě ještě čekají ty dvě další, Tchajpan a Gaidžin, nebo jak se to píše. Pořád se odhodlávám. Krále Krysu mám taky ve čtečce v pořadníku, četla jsem to taky na střední škole, tj. strašně dávno 

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:45

Potrefenáhusa to se kouknu, protože mě si ty velký knihy hrozně blbě držej. V práci celej den ťukám do komplu a pak ještě večer držet 1000str knížku..

Pinot Noir výborně napsaný, fakt mě to bavilo. Šogún pak časem vyhledám určitě taky.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:52

Šogun je moje srdcovka a Tchaj-pan taky, nejvíc z celé té asijské ságy. 

Pinot Noir A myslím, žes to byla ty, kdo mi kdysi v pravěku doporučoval nějakou další? Něco o letcích? Nebo si to pletu? Mrknu když tak někam na databázi....

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 31. října 2018 17:06

Garfie Ne ne, to mi nic neříká 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 31. října 2018 17:09

Pinot Noir Už jsem to našla, myslím, že to byla Smršť a pochopitelně si nejsem vůbec jistá, že to byl tip od tebe 

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 31. října 2018 22:53

Potrefenáhusa Šogúna mám jako jednu knížku, vydání bude nějak kolem roku 2000. Se mi nevlezla do kabelky, tak jsem ji vláčela v podpaží.

Krále Krysu si musím koupit do čtečky nebo přinést z knihovny.. Jakmile ji začnu číst, muž mi ji vezme, že jen koukne a pak to zase přečte celé. Je to jedna z jeho nejoblíběnějších knih. Mě to přestane bavit se o ni tahat, nechám mu ji, pak zapomenu si ji hned vzít a za čas, když ji vytáhnu, tak mi ji zase vezme... 

Offline continuity
Avatar
42710 příspěvků moje polička 31. října 2018 23:00

Garfie Smrst jsem mozna doporucovala ja, je to o firme , co zasobovala ropne plosiny v Iranu vrtulnikama a o udalostech behem revoluce. podle mne nejlepsi z jeho knih, mozna krome krale Krysy. a to je Tajpan moje srdcovka, ale spis takova ta pubertalni laska. Ach Dirk Struan a Mej-mej 

Gaidzin neni z daleka tak dobry, postrada toho silneho hrdinu.