Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:05

Tulipany Armani jsou furt krásný, už kolik

dni 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:13

Potrefenáhusa Ach, to je nádhera! Máš v tej záhrade toľko čarovných zákutí, ani sa mi veriť nechce, že je malá.

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:23

Potrefenáhusa tie su fakt krasne

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:31

Zarinya Orchidej máš krásnou, já taky nemam zahradu tak se realizuju doma a kytky začínají mít značnou početní převahu

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:31

Potrefenáhusa Nádhera

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:34
Reakce na Zarinya:

Rozkvetl mi velikonocni kaktus

​Tak ja mam ty kaktusy úplně vyvedené z normalu. Velikonoční uz ma obri obri pa, a to kvetl na podzim a vanocni teď kvete , i když kvetl pred Vánocemi

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:41

černá káva mně taky teď kvete vánoční kaktus, který kvetl i na Vánoce

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:42

Potrefenáhusa jsou krásné!

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:43

Zarinya nemám orchideje moc ráda, ale tahle je krásná. A ten kaktus

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:44

mne kvete ten velikonocni podruhe:-) 

on teda dost trpi v koupelne, ale drzi se

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2020 10:57

Ounz ja se bohuzel nemuzu moc realizovat ani doma pac nasi dovolenou prezije jen orchideje a zamiokulkas.

černá káva

Pinot Noir diky

Offline Bowle
Avatar
606 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:07

Zarinya dá se té orchideji nějak pomoct, aby tak bohatě kvetla, nebo je to jen o náhodě? 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:16

Bowle u mne je to o nahode.

obcas hnojim (tekutym hnojivem va vsechny kytky)a hodne malo zalivam.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:25

jsem teď v PN a nemůžu nic moc dělat, ale už se těším, až udělám nájezd na zahradnictví

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:28

Potrefenáhusa taky část zahrady, kde to čeká na nějaký řešení, furt mudruju, jak to vyřešit. 

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:36

Zarinya Ještě tlustice by to zvládly!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:37

Vilemina
my už máme kus u domu, opravovala se část zdi mezi námi a sousedy a je teď hezčí, rada bych se dneska stavila pro nějaký skalnicky mezi ty šutry a k ty zdi bych chtěla dat plaminek horský, jestli budou mít (takovej ten, co hodně kvete)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:38

Biely kvet Dekuju, ale já se spis snazim vyfotit jen to hezky a to ošklivý aby nebylo tak moc vidět :-)

ale ty tulipany jsou fakt nádherný, musím na podzim ještě a víc!!!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:40

Potrefenáhusa jo, skalničky jsou dobrej nápad. Predstavuju si, že z těch štuk predelime tu horní část ( něco na způsob visutých zahrad Semiramidiných)v malém středočeském měřítku

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 07. května 2020 11:43

Vilemina já nemůžu být s kvetoucí voskovkou v jedné místnosti

a netřesky