Magráta netřesky se krásně drží v těch piskovcovejch štukách a jsou nezničitelný. Taky je mám ráda.
Kytičky aneb zelené prsty...
Ounz to zas nevim jestli by prezila moji peci.![]()
Zarinya Jasně
Vilemina přesně, já je teď doslova rozesela na různých místech na té naší pidi zahrádce a sem zvědavá, co uvidím, až tam zítra přijedeme :-)
VileminaUdělej si tam borůvkoviště. Kameny jako obruba, rašelina s pískem stačí výška 40cm (mělce koření) a 4 keře borůvek různých druhů a máš borůvky od konce června až do září
.
crazydaisy dík za tip!
macešky zatím ok, nicméně výměna za směs letnicek a bylinek se chystá.
Vilemina Máš to krásne! ![]()
Vilemina Krásný! Já v tom mám tu skalku

Vilemina Potrefenáhusa obě máte moc pěkný korýtka..
Potrefenáhusa ta skalka je uzasna
Ginger děkuju, ona je čerstvá, asi dva měsíce teprv, doufám, že se to rozroste a proroste víc do sebe a bude to trochu přirozenější


Sweet Potato krásný to máš, to jsou Rebucie? Mně letos vůbec nevykvetly, jak jsem přes zimu bydlela v podnájmu, tak asi měly moc teplo. ![]()
SunEclipse Rebucie
. Jedny z posledním přeživších z mé kdysi víc než stohlavé sbírky![]()
Vilemina Potrefenáhusa ty žlaby jsou krásné.
Záhon lesních jahod u rodičů ![]()

Dnešný nákup vo Flore, konečne som zohnala aj rhipsalis.

Pinot Noir Lesné sú maličké, ale ich chuť je božská, vidím, že sa u rodičoch pekne zabývali.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

