Magráta Krásný! Sasanky chci taky, ale růžové :-) (u nás už nemají, prý až zjara zase).
Jinak jsem teď během týdne překopala dva záhony. Jsem si celou dobu myslela, že to tady mám hezký, ale nějak jsem usnula na vavřínech. Ono ty moje před lety vysázené okrasné záhony už moc okrasné nebyly, leccos přerostlo a přišlo mi to takový smutný. Najednou jsem měla potřebu mít kolem sebe víc květin, barev, trochu tu zahradu rozveselit. Takže nůžky, rýč a krumpáč byly teď mými parťáky. Sice za chvilku bude po květu, ale prý je lepší trvalky sázet na podzim, že stihnou pěkně zakořenit a na jaře to rozjedou naplno. Tak uvidíme! A za inspiraci tímto děkuji hlavně Pinot Noir . Díky tvému IG vím, co bych na zahradě chtěla i nechtěla. Máš krásnou zahradu a jsi mi inspirací!