
Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noir to je nádhera,jsi fakta šikovná, já ze semen vypěstuju akorát afrikány
Pinot Noir Nádherné, cínie milujem. ![]()
Hanka H ovoce v pohodě, nepoznala jsem jasan![]()
I na horách začaly hortenzie, jsem zvědavá, jestli se ještě vybarví. Ale děsně žíznivá kytka

A moje oblibena hosta 
letolet bohyšky jsou boží!
viktorka_od splavu jj, akorát mně se plete bohyška s dlužichou, takže raději používám hosta. Ale všechny je mám ráda :)
letolet tak to víš, jediná kytka od které znám dokonce 2 názvy! tak jsem se musela pochlubit:-)) většinu neumím pojmenovat vůbec, tady vždycky žasnu
letolet viktorka_od splavu a ještě se jí říká funkie! Každý si vybere! ![]()
Pinot Noir tyyo tak to neznám (ale stopro si to nezapamatuju, se spokojím se dvěma:-)) ale seš dobrá![]()
letolet Hortenzie krásná, ale ta kamenná zeď![]()
bram ta zahrada vypadá úžasně, těším se na fotky
letolet ta hosta teda je!
Pinot Noir funkie také slyším poprvé, ale určitě už si to nikdy nespojim s touhle kytkou
Makara nejen zeď, ale celá kamenárka je krásná ![]()

letolet to je opravdu krásné.
Detska práca

Janulik03 oooo tys to strihla!
moora no bolo to nutné. Minuly rok nam hodne zozrali húsenice zo strany od travnika a tam bol úplne holý. Tak sme orezali a teraz som upravila výšku tak hadam obrastie . Ruky mam ako opica vyťahané.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
