Mha Tak Morava je od nás dost z ruky...
, ale stejně dík!
letolet No teda!!! Okamžitě ji chci!
Záhadná kytka je také rýmovník - jeden čas skomíral, pochcípával, žlout, teď se za stejných podmínek rozjel tak, že mám porůznu po bytě odstřizené výhonky pouštící kořeny a každému je nutím. Pokud by někdo z Plzně a okolí po něm toužil....
Teda tomu sa musí u teba neskutočne páčiť, nádherný! ![]()

















