Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 19:37
Reakce na Hanka H:

Mha Tak Morava je od nás dost z ruky..., ale stejně dík!

letolet No teda!!! Okamžitě ji chci!

Záhadná kytka je také rýmovník - jeden čas skomíral, pochcípával, žlout, teď se za stejných podmínek rozjel tak, že mám porůznu po bytě odstřizené výhonky pouštící kořeny a každému je nutím. Pokud by někdo z Plzně a okolí po něm toužil....

​Teda tomu sa musí u teba neskutočne páčiť, nádherný!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 21:17

Hanka H Mam rymovniky 2 a oba jsou pres zimu chudinkove, zrovna kdyz jsou potreba. No a na leto se krasne rozjedou. 

Offline Akras
Avatar
243 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 07:24

moora jojo, film, já si právě pamatuju, jak tam básnila o těch kytkách :)

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 08:27

Magráta krásnej sad. tráva na jaře obrazí

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 10:16

Mha Zajímavosti ani né, ale ten řebříček bertrám mi během jednoho týdne líčily dvě ženy, nezávisle na sobě. Jedné vychcípal na zahrádce a druhá si jej pamatovala z dětství a já to beru jako znamení.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 11:04

Magráta to je paráda, ty vzrostlé stromy, na to si ještě počkám. Trávník se vzpamatuje, ale pomohla bych mu na jaře hnojivem. Můžu doporučit hnojivo Expert. 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 11:53

Podzimní variace

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 12:20

Vilemina nádhera

moora Pinot Noir díky, fakt si to tam užívám ... já  myslela, že bych trávník pohnojila už teď před zimou..?

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 12:29

Magráta to se taky může, ale jiným typem hnojiva. Nemělo by myslím obsahovat moc dusíku a naopak víc draslíku? Určitě najdeš nějaké vhodné. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 13:57

Kdo to tu tyhle krásky zval plevelem?

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 14:11

Sweet Potato už nevím, ale měl by to odvolat!

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 14:16

Sweet Potato Pinot Noir Já! Se klidně přiznávám... Ony se mi ty sasanky taky líbí, ale expandujou hrozným způsobem, malý rostlinky vytrháváme vytrvale od jara do zimy, jináč nic jinýho v záhonech mít nebudem. :)

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 16:42

Magráta krasny sad trava saspamata. Na zimu sahnoji zimnym hnojivom, na jar vertikulacia hnojivo a pojde ako divy. 

Sweet Potato Pinot Noir eM sasanky  co by som dala keby sa vysemenili. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 16:47

Tak som ju kupila begonku malu. 

Tato potvora samnozi velmi lahko, uz ju nemam kam davat

Fatsia japonica sako ecne rozbehla

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 18:06

Dneska mi přišel balík cibulek narcisů a tulipínů. Narcisy jsou už pod zemí, tulipány si nechám na víkend. Akorát nevím, komu tady mám poslat účet z lukon bulbs.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 18:25

Janulik03 fatsia je krasna, mne samozrejme chcipla:-( rosis?

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 18:54

viktorka_od splavu no ja tak akosi vsetko rosim. Ale bola doteraz viac v tieni a po presune do zimnej ideeee

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:31

Vilemina nemám radost, že už je podzim, ale ty podzimní kytky a truhlíky jsou

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:37

A přidávám nějaké podzimní kousky.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:39

Pinot Noir hezký to máš! Kocham se!