Garfie lekníny s kvetmi sú nádherné, takéto som ešte nevidela. My asi posledný kvet a dovidenia o rok.
Kytičky aneb zelené prsty...
Můj úplně první mečíček

Sweet Potato má nádhernou barvu![]()
Dadoo Díky. Je ze sady Double choccolate (nebo Triple dokonce?), tak uvidím, jaké budou další.
Sháním africkou fialku bílou plnokvětou, koupím lístky nebo celou rostlinu. Nabídněte, prosím
Letos bude slušné vinobranní


brrr Teda! ![]()
brrr Krása![]()
brrr krasny hrozny.mame podobne nasazeno, ale je otazka, kolik toho sezere padli.

Dadoo Díky. Je ze sady Double choccolate (nebo Triple dokonce?), tak uvidím, jaké budou další.
Je to nadhera. Prosím Tě, kde jsi tu sadu kupovala?
černá káva Na Rohlíku! ![]()
Sweet Potato To je teda dobrý ![]()
Tak to už teda mám po žížalkách.
Sweet Potato krása! Taky mi rozkvetl ibišek bahenní. Zasadila jsem ho letos, rostlina má tak 10 cm na výšku.
. Růžový ožrali slimáci. ![]()

Pinot Noir Tohle je taky nedávno zasazený mrňous, kvete jak o dušu. Snad mu to nadšení vydrží i napřesrok.
Naperu se trochu růžové pro zlepšení nálady! ![]()








Pinot Noir Krásný a ta statice je super, mám ji taky.
Pinot Noir to je taková krása!
viktorka_od splavu Kan děkuju ![]()
Kan taky máš tuhle modrofialovou? Mám ji poprvé a ani jsem ji nikdy dříve neviděla růst, jen ty sušené květy. Ty stonky mě trochu znervózňují, je to jak něco ze Stranger Things. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
