moora tu zimnu kalinu mam aj ja, zatiaľ teda mala jeden kvet, tak tento rok som ju nestrihala a ponechala len tak. Ocakavam odmenu. Je to kalina bodnanska. Tak si drzme palce.


moora tu zimnu kalinu mam aj ja, zatiaľ teda mala jeden kvet, tak tento rok som ju nestrihala a ponechala len tak. Ocakavam odmenu. Je to kalina bodnanska. Tak si drzme palce.


Sweet Potato sasanky milujem.

Nastrihala som vetvičky perowskie a ony zakorenili. Teším sa az mi to tu ešte viac zarastie.
A krásne vonia.
Janulik03 jako zes to ustrihla a pichla do zeme?
moora nie, ustrihla, odstrihla kvety, zakratila na dva páry listov a pichla do vody. Uz su v zemi a uz mam aj dalsie na zakorenenie. Spolu s rozchodnikmi a tiez pokus o rozmnozenie baptisie. https://www.slovensketrvalky.sk/produkt/baptisia-australis

Mě teda kytky bída,
Vděčná je ta africká sedmikráska.

akorát u dětí na okně to jde dobře.

continuity z takého okna je radosť pozerať![]()
Ale tohle jsem měla loni v košíčku, přežila do jara, tak povýšila do květináče a asi nás vytlačí z balkonu. Co to vlastně je, jsou tam teda dve různé, zajímají mě ty bobule.

Janulik03 perowskie sa mi samy rozmnožujú, nestíham nové vytrhávať, nikto ich nechce, vyhadzujem ich, škoda no.
A pak mám nové košíčky



milacka a tie opice si koľkokrát ani neodtiahnu rolety. ![]()
Janulik03 perowskie sa mi samy rozmnožujú, nestíham nové vytrhávať, nikto ich nechce, vyhadzujem ich, škoda no.
A já je teď draze kupovala! ![]()
Sweet Potato no teda, budúci rok ti pošlem do zásoby krásne trsy.
continuity ty mas tak nádhernú výzdobu okien , vždy ![]()
milacka hmmm mne teda nie
, kde je chyba ?
milackaked ta tu vidim. Mas prosím ťa v záhrade tu baptisiu? Rada by som vedela aka bude asi veľká.
Janulik03 dakujem, ale já fotím len to, čo kvitne. Muškáty majú dva (2) kvety. Jediný dôvod, prečo ešte nie sú preč je, že predvlani sa koncom septembra spamätali a na tom zasklenom balkóne kvitli až do nového roka.
Janulik03 super, dekuju! Vyzkousim, baptisii mam taky
moora a môžeš mi tu baptisiu odfotiť prosím?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.