Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 07:27

viktorka_od splavu Díky. Asi jo na zimu zababuším a vívilsí.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:11

Janulik03 jasně, že jsi kočka, to dávno víme!

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:12

Sweet Potato hebe, čtyři druhy, mi normálně přezimovaly na terase v květináči. Ale zato dva z nich nepřežily léto.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49174 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:39

Pinot Noir ja jsem presvedcena ze jim vadi prave sucho, ne mraz, proto radim Sweet Potato zalivat i v zime

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:59

viktorka_od splavu Já teda všude čtu na zimu buď pořádně zababušit, nebo vzít dovnitř.

Ale ony jsou různé druhy. Ty malolisté jsou v pohodě. Velkolisté jsou citlivější. A nejvíc panašované.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49174 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 11:01

Sweet Potato  ja ho mela v zahone tak to fakt dovnitr neslo

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 12:50

Takhle to dopadne, když máte Zásilkovnu v květinářství. V tom našem se občas najde nějaký poklad. Na jaře tam měli krásné čemeřice, dnes tyhle krásky po 180 korunách. 

Offline Janulik03
Avatar
20125 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 14:40

Sweet Potato ty musíš chodit do zasielkovne s vozickom aby si uviezla nakup.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 12:02

Zahradnictví v Oboře a Lidl v Doksech(ty cibulky)

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 12:04

A po stopadesate tenhle výhled z cesty za kytkama, ale když já ho miluju!

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 12:19

Vilemina to je krása (kytky i výhled :-))

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 16:43
Reakce na Vilemina:

Zahradnictví v Oboře a Lidl v Doksech(ty cibulky)

Sakryš, já myslela, že ty cibule jsou až od příštího pondělí!

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 16:43
Reakce na Vilemina:

A po stopadesate tenhle výhled z cesty za kytkama, ale když já ho miluju!

​To se neokouká.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 16:48

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 17:00

Sweet Potato naběhla jsem jako správná ovce a ani nekoukla, od kdy akce je. Teda jestli vyrostou, tak to bude nádheraa jen si postezuju, v Praze prej leje, u náš opět pár kapek...

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 17:15

Vilemina Po kotníky.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 17:20

Sweet Potato

Pane jo!

 Tady podle meteostanice spadlo celých 0,2 mm.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 10:45

Takže večer jsem zajela do Lidlu. Cibulí mám na půl Kaukenhofu. 
A vzala jsem pokusně taky jeden hvězdník.

Ráno ho hledám, neviděli jste ho? No jasně, dal jsem ho s ostatní zeleninou do ledničky.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 11:24

Sedím si na terase a padlo rozhodnutie. Tento rok živý plot odstránim, stále ho zachraňujem a chradne a chradne. Už ma to nebaví. A chémia, ktorou ho striekam mi smrdí, ručne hľadať a zbierať škaredé zelené húsenice je tiež nechutná robota.

Offline Janulik03
Avatar
20125 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 18:16

milacka no jo no, buxusy . Tiez ma to štve. Tento rok našťastie nič, ale ešte nedorastol po minuloročnom odstraňovaní napadnutých časti. Tiez ma to chytá že dáme preč ale čo miesto toho?