...na krabičce je ale Pure Parfume.
Mají to buď blbě nadepsáno nebo blbý obrázek
Pokud by to nebyla chyba, tak by to byla cena opravdu dobrá (parfém měl výdrž excelentní).
Ovšem riziko chybného obrázku je 50:50.
Takže...parfém k osmnáctinám. K 16.dostala Girls can do anything. Něco Něco NĚCO. Krásnou vůni, krásný flakón, krásný název, prostě něco.
Dalia Přemýšlím o nějakém Kenzovi, ty je teď nově máš, co myslíš?
Sweet Potato Já jsem v jejím věku milovala Miracle od Lancome a lehce později i Magnifique.
Sweet Potato No záleží, jaký typ vůně Tě láká. Flower je pudrový, Amour je mléčně květinovo vanilkový, Ca Sent Beau je tak trochu "old school" vůně s aldehydy a tuberozou.
Galop byl podle mě vždycky jen v koncentraci extrait, takže popis EdP je chybný.
Na francouzských stránkách značky se prodává 50 ml ve flakónku za 250 euro, 125 ml náplň za 290 euro, vůně se stále vyrábí.
Sweet Potato Pro mě je Flower nádherná vůně, ale má i dost odpůrců. Tak naslepo nevím.
Je to sytá pudrová vůně, jemně nasládlá. A v úvodu cítím lehounkou stopu zeleně, která za chvíli zmizí.
Sweet Potato Pro mě je Flower nádherná vůně, ale má i dost odpůrců. Tak naslepo nevím.
Je to sytá pudrová vůně, jemně nasládlá. A v úvodu cítím lehounkou stopu zeleně, která za chvíli zmizí.
vidím to stejně, resp. myslím, že málokteré slečně by se ta vůně líbila.
Spíš by to chtělo přiblížit, co má slečna ráda a co naopak vůbec nemusí..?
(ovoce, pudr, citrusy, sladko, nesladko, hořko, mýdlo, gurmánština, zeleno...)
Podle složení Tebou zmiňované vůně bych doporučila
https://www.parfumanie.cz/database/detail/girl-of-now-elie-saab
https://www.parfumanie.cz/database/detail/girl-of-now-shine-elie-saab
https://www.parfumanie.cz/database/detail/gabrielle-chanel
https://www.parfumanie.cz/database/detail/alien-goddess-thierry-mugler
https://www.parfumanie.cz/database/detail/la-vie-est-belle-l-eclat-l-eau-de-toilette-lancome
https://www.parfumanie.cz/database/detail/lady-million-fabulous-paco-rabanne
Miru Díky.
Má ráda ovoce, citrusy, kokos.
Asi bych vyloučila sladké gurmánky a retro.
...tak pak tohle:
https://www.parfumanie.cz/database/detail/elle-l-aime-lolita-lempicka
https://www.parfumanie.cz/database/detail/erl-sunscreen-comme-des-garcons
Sweet Potato Ony Kenzo vůně jsou celkem specifické, takže bych asi zabrousila k jiným značkám, pokud to má být dárek.
Miru Zajímavé, díky.
Sweet Potato Angel Nova
Sweet Potato Já si ještě vzpomínám, že mi většina Kenzo vůní vč. Flower v tom věku smrděla (samozřejmě mě lákaly kvůli flakonu), tak bych asi do nich fakt nešla. Nicméně je teda budu muset zajít znovu prubnout, jestli nějaká změna....![]()
Hledám sladší (ne přeslazenou a ulepenou) gurmánku na zimu. Poraďte:
Mon Parfum Micallef nebo
Mon Parfum Pearl Micallef nebo
Dama Bianca Xerjoff nebo
Love Don't Be Shy By Kilian...
...nebo něco jiného...
(Už jsem měla Cassiopea od TT a Néa od JeM)...
Tana1112 neporadím se všemi, jen hlásím, že Mon Parfum Pearl není gurmánka. Je lehce pudrová, spíš typ Météorites. Ale nasládlá trochu je, to ano.
Paris Děkuji za upřesnění ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.