Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 14:35

jerry 

...na krabičce je ale Pure Parfume.

Mají to buď blbě nadepsáno nebo blbý obrázek

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:36

Miru 

Pokud by to nebyla chyba, tak by to byla cena opravdu dobrá (parfém měl výdrž excelentní).

Ovšem riziko chybného obrázku je 50:50.

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:33

Takže...parfém k osmnáctinám. K 16.dostala Girls can do anything. Něco Něco NĚCO. Krásnou vůni, krásný flakón, krásný název, prostě něco.

Dalia Přemýšlím o nějakém Kenzovi, ty je teď nově máš, co myslíš?

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:44

Sweet Potato Já jsem v jejím věku milovala Miracle od Lancome a lehce později i Magnifique.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:45

Sweet Potato No záleží, jaký typ vůně Tě láká. Flower je pudrový, Amour je mléčně květinovo vanilkový, Ca Sent Beau je tak trochu "old school" vůně s aldehydy a tuberozou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:48

Dalia Myslela jsem Flower, protože ten flakón je prostě nejkrásnější.

tina Dík, prozkoumám.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:59

razorblade jerry Miru daniela 

Galop byl podle mě vždycky jen v koncentraci extrait, takže popis EdP je chybný.

Na francouzských stránkách značky se prodává 50 ml ve flakónku za 250 euro, 125 ml náplň za 290 euro, vůně se stále vyrábí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:00

Sweet Potato Pro mě je Flower nádherná vůně, ale má i dost odpůrců. Tak naslepo nevím. Je to sytá pudrová vůně, jemně nasládlá. A v úvodu cítím lehounkou stopu zeleně, která za chvíli zmizí. 

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:24
Reakce na Dalia:

Sweet Potato Pro mě je Flower nádherná vůně, ale má i dost odpůrců. Tak naslepo nevím. Je to sytá pudrová vůně, jemně nasládlá. A v úvodu cítím lehounkou stopu zeleně, která za chvíli zmizí. 

​vidím to stejně, resp. myslím, že málokteré slečně by se ta vůně líbila.

Sweet Potato 

Spíš by to chtělo přiblížit, co má slečna ráda a co naopak vůbec nemusí..?

(ovoce, pudr, citrusy, sladko, nesladko, hořko, mýdlo, gurmánština, zeleno...)

Podle složení Tebou zmiňované vůně bych doporučila

https://www.parfumanie.cz/database/detail/girl-of-now-elie-saab

https://www.parfumanie.cz/database/detail/girl-of-now-shine-elie-saab

https://www.parfumanie.cz/database/detail/gabrielle-chanel

https://www.parfumanie.cz/database/detail/alien-goddess-thierry-mugler

https://www.parfumanie.cz/database/detail/la-vie-est-belle-l-eclat-l-eau-de-toilette-lancome

https://www.parfumanie.cz/database/detail/lady-million-fabulous-paco-rabanne

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:28

Miru Díky.

Má ráda ovoce, citrusy, kokos.

Asi bych vyloučila sladké gurmánky a retro.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:29
Reakce na Sweet Potato:

Miru Díky.

Má ráda ovoce, citrusy, kokos.

Asi bych vyloučila sladké gurmánky a retro.

​...tak pak tohle:

https://www.parfumanie.cz/database/detail/elle-l-aime-lolita-lempicka

https://www.parfumanie.cz/database/detail/erl-sunscreen-comme-des-garcons

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:30

Sweet Potato Ony Kenzo vůně jsou celkem specifické, takže bych asi zabrousila k jiným značkám, pokud to má být dárek. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:31

Miru Zajímavé, díky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:43

Sweet Potato Angel Nova

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 13:13

Sweet Potato Já si ještě vzpomínám, že mi většina Kenzo vůní vč. Flower v tom věku smrděla (samozřejmě mě lákaly kvůli flakonu), tak bych asi do nich fakt nešla. Nicméně je teda budu muset zajít znovu prubnout, jestli nějaká změna....

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 14:04

tina Sakr sakr.

Složením mne zaujala ta LL od Miru , ale vidím ji jen na mně neznámých webech.

Zkusím viktorčina Angela, ten by snad mohl být dostupný.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 14:13

Sweet Potato 

...jo, i ten Angel Nova je dobrý tip

...a nebo dej na intuici, většinou klapne dobře

Offline Tana1112
Avatar
303 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 07:58

Hledám sladší (ne přeslazenou a ulepenou) gurmánku na zimu. Poraďte:

Mon Parfum Micallef nebo

Mon Parfum Pearl Micallef nebo

Dama Bianca Xerjoff nebo

Love Don't Be Shy By Kilian...

...nebo něco jiného...

(Už jsem měla Cassiopea od TT a Néa od JeM)...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 11. srpna 2021 08:40

Tana1112 neporadím se všemi, jen hlásím, že Mon Parfum Pearl není gurmánka. Je lehce pudrová, spíš typ Météorites. Ale nasládlá trochu je, to ano.

Offline Tana1112
Avatar
303 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 09:00

Paris Děkuji za upřesnění