Vůně pro dnešní den (večer/noc)

10. srpna 2014 12:34
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 14:39

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 19:18
Reakce na náťa66:

Joooo, už jenom kvůli tomuto mazlíkovi bych ho chtěla, ale já si s ním nerozumím!!

Dnes Bvlgari pour Femme, ale nebylo to ono, málo vlhko.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 19:24

Jo, jo, já se k němu pročichávala asi půl roku a nakonec jsme si sedli.

Co proti nemu Ripleyová měla, nechápu 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 20:36
Reakce na náťa66:

Asi na něj měla nějakou špatnou reakci 

Ale ty napíšeš Alien - když jich je asi stovosumdesát!  Máš Absolue nebo ještě další model?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 20:40

Mám Absolue, ale i klasiku EDP.

Ostatní pro mě nemá význam. Aliení neškodná mláďátka.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 20:46
Reakce na náťa66:

Já jsem nedávno Absolue znova zkoušela. Pro mě to neni, ale na rozdíl od původní se mi zdála celkem lidská  A výdrž má teda super.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 20:51
Reakce na barbucha:

Ano, odnož je lidská, ale původní verze právě lidská být nemá, ne ?

A vo tom to je

Offline Zdena
Avatar
34 příspěvků moje polička 06. listopadu 2014 07:20

SUN 

Offline Panenka
Avatar
1248 příspěvků moje polička 06. listopadu 2014 08:58

ze vzorku

Offline Zdena
Avatar
34 příspěvků moje polička 07. listopadu 2014 07:16

Accroche-Coeur Galimard  

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 08. listopadu 2014 11:39

Dia... Poslední kapky ze vzorku Uvažuji o koupi...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 08. listopadu 2014 12:13

...ja uz treti den, ze vzorku, slastne nasavam El Born

Offline Zdena
Avatar
34 příspěvků moje polička 10. listopadu 2014 07:23

L'Eau d'Hiver

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 27. listopadu 2014 15:58

Dnes bylo potreba se zahrat, takze jsem po tri ctvrte roce vytahla extrait Private Collection Amber Ylang-Ylang a naramne si to uzivam :) .

Offline luciole
Avatar
1215 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 16:56

Dnes je to:

                             

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 10:47

Shiro

Offline 74SLena
Avatar
468 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 14:07

válecí odpočinkovou Body Tender, do práce přes týden Le Parfum Dior

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 16:38

Ma Dame

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 18:45

Zkouším darovanou Flower by Kenzo a ono je to docela dobré. Akorát teda výdrž nic moc, je to EDT, tak budu víc stříkat, mám toho dost!

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 18:55

Shalimar EDT, ale necítím ho a štve mě to...