
![]()
Vůně pro dnešní den (večer/noc)
Joooo, už jenom kvůli tomuto mazlíkovi bych ho chtěla, ale já si s ním nerozumím!!
Dnes Bvlgari pour Femme, ale nebylo to ono, málo vlhko.
Jo, jo, já se k němu pročichávala asi půl roku a nakonec jsme si sedli.
Co proti nemu Ripleyová měla, nechápu ![]()
Asi na něj měla nějakou špatnou reakci 
Ale ty napíšeš Alien - když jich je asi stovosumdesát! Máš Absolue nebo ještě další model?
Mám Absolue, ale i klasiku EDP.
Ostatní pro mě nemá význam. Aliení neškodná mláďátka.
Já jsem nedávno Absolue znova zkoušela. Pro mě to neni, ale na rozdíl od původní se mi zdála celkem lidská
A výdrž má teda super.
Ano, odnož je lidská, ale původní verze právě lidská být nemá, ne ?
A vo tom to je ![]()
SUN ![]()
ze vzorku

Accroche-Coeur Galimard ![]()

Dia... Poslední kapky ze vzorku
Uvažuji o koupi...
...ja uz treti den, ze vzorku, slastne nasavam El Born
L'Eau d'Hiver ![]()
Dnes bylo potreba se zahrat, takze jsem po tri ctvrte roce vytahla extrait Private Collection Amber Ylang-Ylang a naramne si to uzivam :) .
Dnes je to:


Shiro
válecí odpočinkovou Body Tender, do práce přes týden Le Parfum Dior
Ma Dame
Zkouším darovanou Flower by Kenzo a ono je to docela dobré. Akorát teda výdrž nic moc, je to EDT, tak budu víc stříkat, mám toho dost!
Shalimar EDT, ale necítím ho a štve mě to...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
