Vůně pro dnešní den (večer/noc)

10. srpna 2014 12:34
Offline qanik
Avatar
86 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 19:43

Už týždeň nosím Dareen. Cítim sa síce ako pocukrovaný vanilkový rožtek, ale ako jedna z mála zbiera komplimenty - hlavne od detí. Po tom, čo som sa márne snažila urobiť dojem s Chanel No.5 Edt a No.5 Eau Premiére (prirovnané k rôznym vlhčeným obrúskom či k detskému púdru), vraciam sa k osvedčeným zimným vôňam.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 20:32
Reakce na qanik:

Prečo rožtek? Pre mňa je Dareen krásna,  citrusovo-mätová vanilka, tiež som onej uvažovala, ale kým som rozhutovala , bola z Anabisu preč   Celkom chápem, že Ti ju chvália. ( ...a závidím)

Aby som nebola OT - skoro celý týždeň už nosím Velvet Orchid ( vianočný darček), a som sklamaná. Nie vôňou, ale výdržou. Na mne je do hodiny preč . Ani skúška nebola lepšia, ale pripisovala som to malej a teda nedostatočnej vzorke. Ale nie, aj po šiestich strekoch je to bieda.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 05. ledna 2015 09:17
Reakce na Lalaith:

Shalimar EDT, ale necítím ho a štve mě to... 

Taky jsem ho dneska vytáhla... zdá se mi ze všech koncentrací nejkosatcovitější  Průběžně přiživím a je to v cajku!

Offline kinoma
Avatar
335 příspěvků moje polička 05. ledna 2015 13:47

Antonia

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 05. ledna 2015 17:18

Už niekoľko dní po sebe Addict -pôvodný, ale tiež potrebujem priživovať .  Všeobecne má povesť siláka....

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 10. ledna 2015 09:51

...takhle nějak vlastně ted vypadám...

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 13:40

pokus

Offline 74SLena
Avatar
468 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 18:26

Eau de Shalimar

Offline holka hnědooká
Avatar
622 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 20:44

Uz par dni prozivam zvlastni obdobi a protoze s nim nechci mit spojenou zadnou ze svych vuni, uz od ctvrtka se nevonim.

Smim ja sem vlastne vubec chodit? :-)

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 20:49

...musíš.

Protože tady najdeš vůni pro nové období...

Offline holka hnědooká
Avatar
622 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 20:55
Reakce na Miru:

To ja se rada vratim ke sve Cuir Beluze, ale ted se na ni doma jen divam :-)

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 21:00

...tak si najdi vůni, tady nebo jinde, díky níž tohle období ve zdraví přežiješ, vydržíš...

Buď nějakou nakopávací, povzbuzující(třeba o hodně jinou, než normálně používáš, jakýmkoliv směrem), nebo naopak uklidňující, atp. ...

Až bude období pryč, odložíš ji, a budeš ji mít jak data na flashce...

Bez vůně/í to přece nejde...

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 29. ledna 2015 08:03

Uz par dni prozivam zvlastni obdobi a protoze s nim nechci mit spojenou zadnou ze svych vuni, uz od ctvrtka se nevonim.

Smim ja sem vlastne vubec chodit? :-)

V takových chvílích jsem se taky nějakou dobu nevoněla, ale štvalo mě to - tak jsem koupila obyč Pret a Porter v drogerce a spotřebovala nevzácné odstřiky, se kterými mi nebude dělat problém se rozloučit.  A k flakónům (a já tedy i k parfémovým webům) jsem se vrátila až potom. 

Offline 74SLena
Avatar
468 příspěvků moje polička 01. února 2015 12:24

Mitsouko, mohutná dávka na celé tělo a místnost. Teď tu ležím ve slastném opojení a chci aby to trvalo věčně....a po ničem jiném netoužím.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 01. února 2015 12:36

Taky mám Mitsouko. Objevila se mi pod ikonkou, tak jsem si řekla - proč ne 

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 02. února 2015 09:19

Uz asi dva tydny No.5 Eau Premiere.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 18. února 2015 16:44

Už tak týden se voním na noc zelenou Gucci Flora (Tubereuse). Obvykle se přitom na spaní nevoním. Volám jaro!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 18. února 2015 17:52

Chtěla bych znát váš názor: Je podle vás lepší déle trvající "blbou náladu" rozehnávat oblíbenou vůní nebo se raději nevonět vůbec?

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 18. února 2015 18:06
Reakce na Hoolinkah:

No, to záleží. Já jsem docela citlivá a říkám: nevonět se svou oblíbenou. Jako útěchu jsem si k Vánocům pořídila Gardénia Pétale z exkl. kolekce VC&A. Bohužel shodou okolností propukla hodně blbá nálada, která mě provázela celé svátky - a pořád ještě není o moc líp. Tu vůni teď nemůžu ani cítit :-( Takže já bych si svou oblíbenou vůni, pokud k ní máš hezký vztah, nebrala a přečkala bych tohle období s nějakou, na které ti tolik nezáleží (nevonět se vůbec si zase nedovedu představit).

PS: Přeji ti i nám všem náladu co nejlepší... 

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 18. února 2015 18:18
Reakce na Hoolinkah:

Nevonět se vůbec - si téměř  nedovedu představit.

A jsou pouze dvě - pro mě - možnosti -

1) jednou za čas si prostě potřebuji od vůně/í odpočinout, byť třeba na chvíli - hodinu, půl dne,

nebo se prostě nechci navonět - jakýsi luxus odpočinku, něco jako když se jednou za čas vůbec nenalíčím.

To je záměrně v té kladné rovině,

a užívám si to.

2) když člověk ryje ústy do hlíny a ještě hloub..., a cokoliv, co s tím bahnem nesouvisí, mu připadá nicotné, zbytečné...

Prostě není síla. Na nic...

I to je možné.

Znám to.

A pak - když jsou taková ta "normálni" pitomá období - beru vůni intuitivně.

Instikt.

Prostě tak nějak automaticky sáhnu po nějakém flakonu.

A spíš až zpětně(!) buď jsem tu jistou vůni znovu/ještě schopna nosit,

a nebo

nikoliv.

Jen samotné přivonění si k rozprašovači je jak krásné/nebo šílené sevření vnitřností...,

jak flashka vražená do pc...