Už týždeň nosím Dareen. Cítim sa síce ako pocukrovaný vanilkový rožtek, ale ako jedna z mála zbiera komplimenty - hlavne od detí. Po tom, čo som sa márne snažila urobiť dojem s Chanel No.5 Edt a No.5 Eau Premiére (prirovnané k rôznym vlhčeným obrúskom či k detskému púdru), vraciam sa k osvedčeným zimným vôňam.
Vůně pro dnešní den (večer/noc)
Prečo rožtek? Pre mňa je Dareen krásna, citrusovo-mätová vanilka, tiež som onej uvažovala, ale kým som rozhutovala , bola z Anabisu preč
Celkom chápem, že Ti ju chvália. ( ...a závidím)
Aby som nebola OT - skoro celý týždeň už nosím Velvet Orchid ( vianočný darček), a som sklamaná. Nie vôňou, ale výdržou. Na mne je do hodiny preč . Ani skúška nebola lepšia, ale pripisovala som to malej a teda nedostatočnej vzorke. Ale nie, aj po šiestich strekoch je to bieda.![]()
Shalimar EDT, ale necítím ho a štve mě to...
Taky jsem ho dneska vytáhla... zdá se mi ze všech koncentrací nejkosatcovitější
Průběžně přiživím a je to v cajku!
Antonia
Už niekoľko dní po sebe Addict -pôvodný, ale tiež potrebujem priživovať
. Všeobecne má povesť siláka....

...takhle nějak vlastně ted vypadám...![]()
pokus
Eau de Shalimar
Uz par dni prozivam zvlastni obdobi a protoze s nim nechci mit spojenou zadnou ze svych vuni, uz od ctvrtka se nevonim.
Smim ja sem vlastne vubec chodit? :-)
To ja se rada vratim ke sve Cuir Beluze, ale ted se na ni doma jen divam :-)
...tak si najdi vůni, tady nebo jinde, díky níž tohle období ve zdraví přežiješ, vydržíš...
Buď nějakou nakopávací, povzbuzující(třeba o hodně jinou, než normálně používáš, jakýmkoliv směrem), nebo naopak uklidňující, atp. ...
Až bude období pryč, odložíš ji, a budeš ji mít jak data na flashce...
Bez vůně/í to přece nejde...![]()
Uz par dni prozivam zvlastni obdobi a protoze s nim nechci mit spojenou zadnou ze svych vuni, uz od ctvrtka se nevonim.
Smim ja sem vlastne vubec chodit? :-)
V takových chvílích jsem se taky nějakou dobu nevoněla, ale štvalo mě to - tak jsem koupila obyč Pret a Porter v drogerce a spotřebovala nevzácné odstřiky, se kterými mi nebude dělat problém se rozloučit.
A k flakónům (a já tedy i k parfémovým webům) jsem se vrátila až potom.
Mitsouko, mohutná dávka na celé tělo a místnost. Teď tu ležím ve slastném opojení a chci aby to trvalo věčně....a po ničem jiném netoužím.
Taky mám Mitsouko. Objevila se mi pod ikonkou, tak jsem si řekla - proč ne ![]()
Uz asi dva tydny No.5 Eau Premiere.
Už tak týden se voním na noc zelenou Gucci Flora (Tubereuse). Obvykle se přitom na spaní nevoním. Volám jaro!
Chtěla bych znát váš názor: Je podle vás lepší déle trvající "blbou náladu" rozehnávat oblíbenou vůní nebo se raději nevonět vůbec?
No, to záleží. Já jsem docela citlivá a říkám: nevonět se svou oblíbenou. Jako útěchu jsem si k Vánocům pořídila Gardénia Pétale z exkl. kolekce VC&A. Bohužel shodou okolností propukla hodně blbá nálada, která mě provázela celé svátky - a pořád ještě není o moc líp. Tu vůni teď nemůžu ani cítit :-( Takže já bych si svou oblíbenou vůni, pokud k ní máš hezký vztah, nebrala a přečkala bych tohle období s nějakou, na které ti tolik nezáleží (nevonět se vůbec si zase nedovedu představit).
PS: Přeji ti i nám všem náladu co nejlepší...
Nevonět se vůbec - si téměř nedovedu představit.
A jsou pouze dvě - pro mě - možnosti -
1) jednou za čas si prostě potřebuji od vůně/í odpočinout, byť třeba na chvíli - hodinu, půl dne,
nebo se prostě nechci navonět - jakýsi luxus odpočinku, něco jako když se jednou za čas vůbec nenalíčím.
To je záměrně v té kladné rovině,
a užívám si to.
2) když člověk ryje ústy do hlíny a ještě hloub..., a cokoliv, co s tím bahnem nesouvisí, mu připadá nicotné, zbytečné...
Prostě není síla. Na nic...
I to je možné.
Znám to.
A pak - když jsou taková ta "normálni" pitomá období - beru vůni intuitivně.
Instikt.
Prostě tak nějak automaticky sáhnu po nějakém flakonu.
A spíš až zpětně(!) buď jsem tu jistou vůni znovu/ještě schopna nosit,
a nebo
nikoliv.
Jen samotné přivonění si k rozprašovači je jak krásné/nebo šílené sevření vnitřností...,
jak flashka vražená do pc...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
