Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 10:32

andry Salute bych ráda právě na léto, ačkoliv ten tón perlivého vína by mohl být hezký i na prorážení mrazu a do teplých suchých místností.

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 10:37

Korsičanka no to teda rozhodne nezahalis

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 10:38

Fleur musim vyzkouset. Perlive vino jsem zatim potkala tak mozna v Noontide Petals

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 10:44

Fleur Bude, ale ta jde snad v cizině vždy prodat - holt nemají naši domenica  - a teď se do Paříže jen tak neodskočí.

A ty jsi mi s "červeným" jasná.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 12:50

Korsičanka 

Díky. Taky doufám. Neviděla jsem tě snad věčnost.

A rovněž gratuluju. S druhým úlovkem máme kupodivu tentokrát průnik.

andry 

Je to možné. Však jsem taky Salute! nevyzkoušela naposled.

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 16:48

 Ten můj oslepující vztek se přece jen vyplatil. Áchich!

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 16:58

marieu Líbí?

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 17:05

Óóó, velmi. Před pár lety bych to do sebe neřekla. Ale to jsem byla hodně neuvědomělá, neuměla jsem si vůbec vůni vyzkoušet, ponosit, promyslet. Vlastně jsem u toho vůbec nepřemýšlela. Nenosila jsem úplně líbivky obecný, jednou jsem koupila klasiku chloe a musela ho do týdne posunout kolegyni, protože to prostě nešlo. Pak jsem dlouho nevěděla co bych, pak jsem se nevoněla, když byly děti miminka.... a teď nevím, co bych koupila dřív. Pročítám si tady recenze a parfémový vlákna a spřádám plány. Tohle nebyl plán vůbec, ale o to lepší překvapení. 

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 17:13

marieu No, některé Nishane by ti asi taky nesedly. Ale některé jsou zas moc fajn.

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 17:23

Korsičanka Jo, to asi věřím. Tahle mi složením přišla celkem vstřícná. I z recenzí, samozřejmě.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 18:43

marieu Vydařený nákup; ne vždy oslepující vztek s nákupem naslepo vedou k nějaké katarzi .

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 19:16

Korsičanka marieu wendulka Koukám, že tady už se rozjíždí vánoční nákupy , takhle brzy. Tak doufám, že si to užijete.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 19:19

Renusatko To víš! Se nechystáme ztratit čich,viď, wendulka ?

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 19:28

Fleur Povedlo se, bylo tam víc štěstí, než rozumu, ale pro jednou

Renusatko dneska mi toho domů přišlo víc než dětem (těm chodí už 2. měsíc sezónní oblečení nebo boty). Nishane a dvě knihy. A pořád mám v plánu kabát.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 19:57

Renusatko 

Vánoční teprve bude.

Korsičanka 

No nerada bych.

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 22:20

wendulka co planujes na Vanoce?

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 22:26
Reakce na Dalia:

Miru Jo, naslepo. Nemám kde vyzkoušet, a tak jsem podlehla pokušení. Podle recenzí by mi vyhovovat mohla. Potřebuji ted něco tulivého, útěšného, sladkého, nekomplikovaného ... je tam růže, kterou velmi vítám, vanilku také a jestli dokážu detekovat i kávu, tím lépe. 

Pravda, obě tyto amuážky jsou dost drahé.

​Jsem ti chtěla napsat, že jestli potřebuješ něco tulivéjo, útěšného, sladkého, potřebuješ Angélique Noir. A pak mi došlo, žes mi ji prodala

Tahle káva mne už taky dlouho láká. Ať ti chutná!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 22:39

andry 

Nech se překvapit.

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 22:59

wendulka no to nééé, napínání špatně snáším!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 23:05

andry 

Zvlášť po dnešku, co?