Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 18:54

999 Asi jim chyběly kaly a lilie :-)

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:16

bram Ten šperk byl Alžběty, Kate už ho párkrát vynesla.

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:16

andulka01 To jsem si přesně říkala :-).

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:25
Reakce na bram:

RoSa Kate byla dokonalá a ten neobyčejný šperk se na tu příležitost moc hodil. A velmi by mě zajímalo, jestli má nějakého stylistu nebo jsou ty outfity z její hlavy. 

​Kate bola naozaj krásna, makeup tiež, ako píšeš, dokonalá.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:31

999 

Kytka byla krásná, a podle požadavku Charlese: chtěl tam anglickej dub, rozmarýn, myrtu, a barvy květů purpurový (neboli "magenta" ) až do nejtmavší skoro černý, všechno ze zdrojů jejich zahrad... mně se líbila moc.

Sweet Potato 999 

Ten náhrdelník měla Kate už na pohřbu Philipa - oni by neměli mít na pohřeb žádný šperky, leda takový co mají zvláštní význam. No tak tenhle měl.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:38

Mně teda fascinovali haranti, resp. George s Charlotte. Zjevně jsou naprosto vzorně vychovaný... spolu s perfektní Kate budou dobře reprezentovat bych řekla. Myslím, že Britové nemusej litovat ani penny, co je ta rodinka stojí a bude stát, za takový zástupce se nebudou muset stydět!

A Charlotte byla krásně oblečená, úplně jak ilustrace nějaký dětský knížky z počátku dvacátýho století

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:45

No fňuk

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:53

barbucha Ano. A ve smutku pouze perly.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 19:54

Říkala jsem si teda, jako už několikrát, že nový král už je fakt starý pán. Alespoň na mne tak působí.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 20:08

Sweet Potato jako že by to měl rovnou přenechat dalšímu? starej a strhanej na svuj věk mi teda připadá taky (mám otce ve stejnym věku, a je oproti němu tak nějak "vyžehlenější"), ale může to bejt tou situací teď...

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 20:16

barbucha Ty děti byly úžasné.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 20:21

RoSa To ne, to není ani reálné, ale prostě je to zvláštní. Začíná, když jiní končí. Bude to mít těžké. Snad mu budou ty roky, kdy mohl sbírat zkušenosti, ku prospěchu.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 20:31

Sweet Potato myslim, ze Charles uplne nezacina, v poslednich letech toho hodne za kralovnu prebiral. A pro tu funkci je vychovavany cely zivot, myslim, ze moc dobre vi, co ma delat. 

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 20:35

Sweet Potato Nejhorší je, že nad ním visí ten Damoklův meč dlouhověkosti... On tam může být pěkně dlouho, když matka odešla v 96, otec skoro ve 100 a bbička ve 102.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 20:40

999 No viď. 

Něco pro odlehčení.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 20:44
Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 21:08

ježiš teď jsem si v reportáži Blesku o královnině pohřbu přečetla záznam z 19:12, seznam členů královské rodiny na pohřbu - někde to zkopírovali, projeli to Google translatorem a ten to moc nedával, a nikdo se nenamáhal to zkontrolovat. Je tam spousta nesmyslů, např.

vikomt Severn - James, syn hraběte a hraběnky z Wessexu a královnina nejmladšího vnuka

Dobře mi tak, nemám číst blesk.

Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 21:24

Těch dětí mi bylo akorát líto. A to nejen teď na pohřbu, ale celkově. Při každé veřejné udalosti nasazeno několik fotografů, kteří sledují jen je. Každý mrk, každý úsměv pod mikroskopem. Kdyby je vzali, jako zbytek rodiny vzal ty starší pravnoučata, před pár dny poklonit se rakvi. Ne, oni je musí vzít na státní pohřeb. 

Pravda do šílenství, když William s Harrym šli za rakvi vlastní matky, to má daleko. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 22:35


Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. zaří 2022 06:35

Malvin Četla jsem ale, že do poslední chvíle nebylo jisté, jestli půjdou, dost se to řešilo, asi právě i s ohledem na zážitek W+H na pohřbu Diany. 

Té malé to teda moc slušelo, oblečení krásný!

Co se Harryho týká, nepochopila jsem přesně, proč na vigilii mohl jít v uniformě a na pohřeb ne? 

999 Třeba Charles předčasně abdikuje, třeba v 90. :-)